Zor değil! TC Kimlik Numarası Son Rakam 02468 olanlar 89000 TL Ödeme Alır

TC kimlik numarasının son hanesine göre 89000 TL’ye kadar ödeme almak isteyen vatandaşlar için başlatılan yeni kredi kampanyasında nakdi kredi kullanacak kişilerin ödemelerinin bankalar aracılığıyla hızlı bir şekilde gerçekleştirileceği açıklandı. TC kimlik numarasına göre verilecek bu kredilerde Yapı Kredi Bankası ile birlikte, QNB Finansbank, size hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi verecek ve bu onaylı kredilere şartlara uygun olarak aynı gün içinde ödeme yapacaksınız. TC Kimlik numaranız üzerinden yapılacak başvurular sonrasında kredi kullanmak isteyen vatandaşlar için aynı gün içerisinde 5 dakika içerisinde kredi işlemleri gerçekleştirilmektedir.

QNB FİNANSBANK

QNB Finansbank üzerinden başvurarak kredi kullanmak isteyen vatandaşlar TC kimlik numarası ile 50 30’a mesaj atmaları halinde ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirler. Banka kredi notu 1500 ve üzeri olan tüm vatandaşlar, TC Kimlik numaralarını gönderdikten sonra Finansbank’ın başlattığı SMS kredi kampanyasına katılarak işlemlerini gerçekleştirerek onaylanan bu kredileri hesaplarına yatırıp hemen kullanabilirler. TC kimlik numarası ile yapılacak başvuruların ardından kredi kullanacak vatandaşlara hızlı bir şekilde işlem yapılacak ve onaylanan bu krediler anında ödeme olarak hesaplarına yatırılacaktır.

YAPI KREDİ BANKASI

Yapı Kredi Bankası’nı kullanmak isteyen vatandaşlar, SMS göndererek ve mobil uygulamayı kullanarak düşük faizli 89000 TL ihtiyaç kredisine başvurabilirler. TC kimlik numarası ile yapılan sorgulamada banka kredi notu uygun olan kişilere 24 ay vadeli ve 36 ay vade seçenekleriyle ihtiyaç kredisi sunulmaktadır. Gelir belgesiz kredi kullanmak isteyen vatandaşlar Yapı Kredi Bankası şubelerine gitmeden SMS göndererek ne kadar kredi aldığını görebilirler. SMS ile başvurmak isterseniz, bireysel TC kimlik numaranızı, aylık gelirinizi ve doğum tarihinizi bir boşluk bırakarak yazıp 44 11’e mesaj olarak göndermeniz gerekmektedir. İhtiyaç kredisi başvurusu sonrasında kredi onayı alan vatandaşlar, banka hesapları varsa internet bankacılığı uygulaması üzerinden hesaplarına yapılacak ödemeleri de takip edebilirler.

Leave a Comment