Zehra hangimize benziyor? – Yeni magazin

class=”medyanet-inline-adv”>

Garip bir his!
Ünlü sanatçı, kızı ve eski eşi Kaya Çilingiroğlu ile birlikte verdiği bu pozu Instagram’da paylaştı: “Kızımın çocukluk arkadaşı yani kızım Melis’in düğünü. Garip bir duygu. Ayy!”

Zehra kime benziyor?

KİM GİBİDİR?
Kaya Çilingiroğlu da sosyal medya hesabından eski eşi ve kızıyla fotoğrafını paylaşarak takipçilerine “Kime benziyor?” diye sordu. diye sordu…

ÜNLÜ EBEVEYNLERİN ‘BAĞLANMAMIŞ’ ÇOCUKLARI

Sinema, televizyon, müzik ve sahne dünyasından bazı ünlülerin çocukları da bir o kadar ünlü. Attıkları her adım takip ediliyor. Ama öyle ünlüler var ki, çocuklarını kameralardan, lenslerden saklıyorlar. İşte ünlüler ve bilinmeyen çocukları…

class=”medyanet-inline-adv”>

Zehra kime benziyor?

DURU ANNESİNİN KOPYASIYDI

Emine Ün’ün Emre Kınay ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Duru Kınay, büyüdü ve annesinin kopyası oldu!

Bir dönem ekranların aranan ismi Emine Ün, İbrahim Erkal’la oynadığı ‘Canısı’ filmiyle hafızalara kazındı.

Zehra kime benziyor?

Emine Ün, geçtiğimiz günlerde kızı Duru ile çektiği bir videoyu sosyal medya hesabından ‘Çok güzel ve güzel kızım’ notuyla paylaştı.

Güzelliğiyle büyülenen Duru Kınay’ın yaşlandıkça daha çok annesine benzemesi dikkat çekti. Duru’nun son halini görenler, “Annesinin kopyası gibi, abla-abla” yorumunu yaptı.

‘Kızım benim gözümde hep böyle’

Sadettin Saran, kızı Lal Saran’ın doğum gününü kutladı. 25 yaşına giren kızının çocukluk fotoğrafını paylaşan Saran, “Kızım benim gözümde hep böyle… Doğum günün kutlu olsun kızım…” yazdı.

Baba-kız fotoğrafına büyük ilgi vardı. Binlerce sosyal medya kullanıcısı fotoğrafı beğeni yağmuruna tuttu.

class=”medyanet-inline-adv”>

Zehra kime benziyor?

ELDEN ELLE GÖRÜNTÜLENDİ

Genç bir kadınla el ele tutuşan Sadettin Saran, objektiflere yansıdı. Çifti görenler sevgili olduklarını düşündü. Ancak Saran’ın yanındaki kadın 25 yaşındaki kızı Lal’den başkası değildi.

Zehra kime benziyor?

İrem 16 yaşında! ‘İlk gözümün doğum günü kutlu olsun!’

Demet Şener’in İbrahim Kutluay ile evliliğinden dünyaya gelen kızı İrem 16 yaşına girdi. Şener, kızının yeni yaşını sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafla kutladı.

“Güzel kızım, ilk gözyaşım, hayat arkadaşım, sırdaşım, akıl hocam… Doğum günün kutlu olsun İrem’im. Senin gibi bir kız çocuğu olmaktan gurur duyuyorum. Elimden geldiğince, her şeyde seninleyim. Seçtiğin bütün yollarda yap. Seni çok seviyorum, seni çok, çok, çok, çok, çok, çok seviyorum…”

class=”medyanet-inline-adv”>

Zehra kime benziyor?

MUTLU YILLAR AYŞE

Gündüz programının sunucusu Esra Ceyhan, 1992 yılında Barbaros Ceyhan ile evlendi ve 2009 yılında boşandı. Çiftin kızı Ayşe 16 yaşına girdi. Ceyhan, kutlama fotoğrafını Instagram’da “Ayşe’m” notuyla paylaştı.

Esra Ceyhan da doğum günü mesajları için teşekkür etti:

“Sevgili bebeğim Ayşe’nin doğum günü için iyi dilekleriniz, dualarınız, olağanüstü sıcak sevgi sözleriniz, tebrikleriniz, dilekleriniz ve varlığınız için minnet ve şükranlarımı sunarım.”

Zehra kime benziyor?

ASLANIM!

Komedyen Tolga Çevik, oğlu Tan’ın doğum gününü sosyal medya hesabından paylaştığı bir şiirle kutladı.

class=”medyanet-inline-adv”>

Zehra kime benziyor?

Tan’ın 17 yaşında babasına benzerliği dikkat çekti. Instagram sayfasında bir fotoğrafını paylaşan Çevik, şu şiiri yazdı: “O zaman ona bakıyorsun, aşırıya kaçmış, öfkesi seni büyülüyor. Tabii ki kalbi ve aklı senin rüyanda hemen yanında. …Geleceğinden eminsin, Allah kötüleri korusun.İyi yaşlar aslanım, ne mutlu sana baban oldum. Doğum günün kutlu olsun oğlum”

ANNESİ GİBİ GÖRÜNÜYOR

Son olarak ‘Sadakat’ dizisiyle izleyici karşısına çıkan Bennu Yıldırımlar, kızı Bülent Emin Yarar ile evli olduğu fotoğrafı Instagram’da paylaştı.

Zehra kime benziyor?

class=”medyanet-inline-adv”>

22 yaşındaki Ada’nın annesine olan benzerliği dikkatlerden kaçmadı…

BİR OĞLU VARSA!

Mehmet Esen’in Faruk adında bir oğlu olduğu ortaya çıktı.

Zehra kime benziyor?

Almanya’da yaşarken evlendiği Alman doktordan bir çocukları olduğunu söyleyen Esen, tatil dönüşü oğluyla fotoğraflandı.

KORNA KULAĞI GEÇTİ

Arka Sokaklar’ın sevilen oyuncusu Ozan Çobanoğlu, 2016 yılında sunucu Ezgi Sertel ile nikah masasına oturdu ve çiftin geçen yıl ikiz çocukları Mert ve Tibet dünyaya geldi. Sosyal medyada hatırı sayılır bir hayran kitlesine sahip olan çiftten Ozan Çobanoğlu, ikizlerin doğumuyla ikinci kez babalık sevincini yaşadı.

Zehra kime benziyor?

Ünlü oyuncunun ilk evliliğinden Doruk adında bir oğlu daha var! Ozan Çobanoğlu, oğluyla fotoğrafını Instagram’da “Boynuz kulağı geçti 🙂 1.86 boy :)” notuyla paylaştı… Ozan Çobanoğlu’nun boyu 1.78…

SANATSAL POZLAR

Sayısız yapımda rol alan ünlü oyuncu Necmi Yapıcı, sosyal medya hesabından oğlu Emre ile fotoğrafını takipçileriyle paylaştı.

Zehra kime benziyor?

Yapıcı’nın “Baba oğul sanatsal pozlar verdi” notuyla paylaştığı fotoğrafı beğendi.

AİLE MESLEĞİ SEÇİYOR

Tatbikat Sahne’nin kurucuları ünlü oyuncular Erdal Beşikçioğlu-Elvin Beşikçioğlu’nun kızları Derin Beşikçioğlu da oyunculuğu seçti.

Zehra kime benziyor?

Çocukluğunu ailesiyle birlikte tiyatro kulislerinde geçiren Derin Beşikçioğlu, oyunculuk tercihiyle ilgili şunları söylüyor:
‘Ailem çok büyük. Küçüklüğümden beri hem sahnede hem de kamera arkasında annemi ve babamı gözlemliyorum. Lisede tiyatro toplulukları ile yıl sonu gösterilerine gittim. 12 yıl bale eğitimi aldım. Hem bale hem de tiyatroda birçok sahne deneyimim oldu. Yine lisede yazdığım, çektiğim ve oynadığım kısa filmim Avrupa çapında bir yarışmaya katılmaya hak kazandı. Hem sahneye hem de kameraya hayran kaldım. Bunun bir hobi olarak kalmasını istemedim.’

BÜYÜDÜ, EVLİ

Perihan Savaş’ın Yılmaz Zafer ile olan evliliğinden Savaş Zafer adında bir oğlu bulunmaktadır.

Zehra kime benziyor?

Eşini küçük yaşta kaybeden Savaş, oğluna hem anne hem babalık yaptı. Evlilik hazırlığı yapan Savaş Zafer, özel gecelerde annesine eşlik eder.

SELAMLAR ÇOK KONUŞULDU

Talat Bulut’un Pınar Afşar ile olan evliliğinden Hazal adında bir kızı var.

Zehra kime benziyor?

Talat Bulut’un kızını yurt dışına eğitime gönderirken çektiği veda videosu çok konuşuldu.

Leave a Comment