‘Yüzyılın çok eşlisi’! 43 yılda 53 kadınla evlendi: “Mükemmel bir eş arıyordum”

20 yaşında ilk kez evlenen Abdullah, en kısa evliliğinin sadece 24 saat sürdüğünü söyledi. Abdullah, “İlk evlendiğimde kendimi rahat hissettiğim ve çocuklarım olduğu için birden fazla kadınla evlenmeyi düşünmüyordum” dedi.

İLK EŞİNDEN BÜYÜK OLDU

iStock-1298757656

Çoğunlukla Suudi kadınlarla evlendiğini söyleyen Abdullah, ilk eşinin kendisinden büyük olduğunu açıkladı. Evlendiklerinde Abdullah 20, eşi ise kendisinden 6 yaş büyüktü.

‘Günahtan AZALTILMALIYDI’

iStock-1401473276

Zaman zaman yurt dışında tanıştığı kadınlarla iş seyahatleri sırasında evlendiğini de kabul ederek, “Üç dört aydır yurt dışında kalıyordum. Bu yüzden kendimi günahtan kurtarmak için evlendim.” diye açıkladı.

TAVSİYE SÜRPRİZİ

Abdullah’ın evlilikle ilgili tavsiyesi şaşırtıcıydı. Adam, “Her zaman yaşlı bir eş seçin” dedi. “Dünyadaki her erkek bir kadına sahip olmak ve onunla sonsuza kadar kalmak ister… Ama istikrar yaşlı bir kadında bulunur, genç bir kadında değil.”

DİKKAT ÇEKTİ

Sosyal medya platformu Reddit’te paylaşılan hikaye büyük ilgi gördü. Birçok kullanıcı yorumlarını paylaştı. Kişi, “Beşinci evlilikte sorunun kendisi olduğunu anlayabilirdi” diyebilirdi. Abdullah’ı eleştirdi. Bir diğeri, “Suudi Leonardo DiCaprio gibi” diyerek durumla alay etti. Diğer yorumlarda meraklı sorular vardı. “Bir kullanıcı nafaka olarak ne kadar ödüyor?” diye sordu.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
İşte Kraliçe'nin gömüleceği kıyafetler ve mücevherler...İşte Kraliçe’nin gömüleceği kıyafetler ve mücevherler…
King'in kehaneti gündemde!  “Annesinden bir yaş daha uzun...”King’in kehaneti gündemde! “Annesinden bir yaş daha uzun…”
Kız arkadaşının tam zamanlı bebek bakıcısı!  'Seks hayatımız harika'Kız arkadaşının tam zamanlı bebek bakıcısı! ‘Seks hayatımız harika’

Leave a Comment