“Yenilmez Fenerbahçe’yi izleyebiliriz” | NTVSpor.net

Feyyaz Uçar, Fenerbahçe’nin ilk yarıdaki maçı için şunları söyledi: pozisyon garantili oyun söyleyebiliriz. Bu şekilde oynarlarsa ya Fenerbahçe pozisyona girer ya da rakibe pozisyon verir. Çünkü bariz sorunlar var. Geriye atılan her top bir problemdir. Derbilerde Avrupa’da sorunlar yaşayabilir. Kendi kategorilerinde olmayan takımlara karşı kolayca kazanacaklar. Oynarken eğlenirler. Gönül rahatlığıyla gidip Fenerbahçe maçını izleyebilirsiniz. Bir oyun göreceksiniz. Bu çok değerli. Şu anda izlediğimiz Fenerbahçe, futbolu en modern şekilde oynamaya çalışıyorum. Bunu daha da geliştirebilirler. Genişletilebilir bir oyun üzerinde çalışıyorlar. Geliştiklerinde yenilmez bir Fenerbahçe izleyebiliriz.

Tugay Kerimoğlu da Sarı Lacivert takımının oyununa övgüde bulunarak, “Fenerbahçe takımı hevesli, skoru aldığında oyundan vazgeçmeyen, nefesi kesen bir takım. İyi bir orta sahaları var. Çok iyi hissettiriyorlar” dedi. söz konusu.

Tolga Zengin, “İlk 45 dakikayı pas sayısından okuyabiliyoruz” diyerek, “İlk yarıda 177 pas yaptı. Skor 3-0.52 topa sahip olma ve 177 pas. Bir takım Bu tamamen rakip yarıda ve dikeyde oynadı.Devamı Alanyaspor’ Un hatalarından faydalandılar.Arkada boşluklar veriyorlar ama bu geliştirilebilir.Orada baskı çok önemli.Aşırıya kaçmamak önemli. Bu oyunun en önemli kuralıdır. Topu geri atmayacaksın. Şut attığında, iki bek çok hızlı bir şekilde sahneye girmelidir. Fenerbahçe için her şey olması gerektiği gibi. Oldukça iyi bir oyun, hızlı tempolu bir oyun. Kaleden uzak. Kendi kalesinde beklemez, kaleden uzakta savunma yapar.” açıklama yaptı.

Leave a Comment