Yasak Elma yeni sezon oyuncuları kimler? Yasak Elma 6. sezon oyuncuları…

Yasak Elma yeni sezon oyuncuları kimler?  Yasak Elma 6. sezon oyuncuları…

Yasak Elma bu akşam 6. Sezonunu açıyor. İkonik karakterleri ve entrikalarla dolu hikayesiyle her sezon izleyenleri şaşırtmayı başaran Yasak Elma, yeni sezonda yeni isimlerle ekranlarda olacak. Ayrıca Ender karakterinin yaz aylarında ayrılacağı haberiyle hayranlarını korkutan diziden bir müjdeli haber geldi ve Şevval Sam yeni sezon tanıtımında yer aldı. Bu akşam yayınlanan bölümde diziden kimin ayrıldığı belli olacak. İşte Yasak Elma’nın yeni sezon oyuncuları…YASAK ELMA YENİ SEZONUN OYUNCULARI KİMLER?

Bekir Aksoy ve Ece Özdikici gibi ünlü isimler bu sezon diziye dahil oldu.

BEKİR AKSOY KİMDİR?

Bekir Aksoy, 18 Mart 1969 Ankara doğumlu oyuncu. Aksoy, 1992 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı’ndan mezun oldu.

20’li yaşlarındayken Devlet Tiyatrosu’nda konservatuarın ilk yılında Cüneyt Gökçer ile birlikte “Damdaki Kemancı” oyununda küçük bir rol oynadı.

Ardından Haluk Kurtoğlu ile birlikte “Tohum Toprak” filminde küçük bir rol aldı. Kenan Işık’ın yönetmenliğinde yine küçük bir rol oynadıktan sonra Devlet Tiyatrosu’nda sahne tozunu aldı.
İki yıl Dormen Tiyatrosu’nda, iki sezon Gülriz Sururi’de, ardından altı yıl Kent Players’ta oynadı. Kenterler’de Müşfik Kenter ile iki kişilik bir oyun olan “Helen Helen”, “Yolun Yarısı”, “Uşak Ne Gördü?”, “Sokak Kızı İrma”, “Broadway’e Elini Ver” ve “Çok” gibi oyunlardır. Çok Yakın” bazıları.

ECE ÖZDİKİCİ KİMDİR?

Ece Özdikici, 2 Temmuz 1982’de İzmir’de doğdu. İzmir Devlet Tiyatrosu’nun açtığı sınavdan sonra 8 yaşında çocuk oyuncu olarak tiyatro oyunlarında oynamak üzere seçilmiştir. İzmir Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi Resim Bölümü ve Mimar Sinan Üniversitesi Gösteri Sanatları Bölümü’nden mezun oldu. Profesyonel oyunculuk kariyerine Bakırköy Belediye Tiyatroları’nda başlayan Ece Özdikici, Yüksek Lisans eğitimini Kadir Has Üniversitesi’nde Film ve Drama Yüksek Lisans Programı’nda tamamladı.

Üniversitede okurken Zeliha Berksoy’un asistanlığını yaptı. Küçük yaşlardan itibaren resim ve tiyatroya ilgi duyan Özdikici, özellikle Bir Aşk Hikayesi dizisindeki rolüyle ilgi odağı oldu. Spor olarak yüzmeyi tercih ediyor. Son olarak Poyraz Karayel dizisinde “Songül” karakterini canlandırmaktadır. Piyano ve İngilizce çalmayı biliyor.

Ece Özdikici, Kadın, Purple Horizons, Poyraz Karayel, Dila Hanım, Sır Parlak, Küçük Hanımefendi gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Leave a Comment