Yasak Elma 147. Bölüm Tek Parça Full İzle! FOX Yasak Elma’nın yeni bölümünü izleyin! Yasak Elma son bölümü izle!

Yasak Elma 147. Bölüm Full İzle!  FOX Yasak Elma'nın yeni bölümünü izleyin!  Yasak Elma son bölümü tek parça izle!

Yasak Elma dizisinin merakla beklenen 147. bölümü 19 Eylül 2022 Pazartesi günü Fox ekranlarında yayınlandı.

YASAK ELMA SERİSİNİN KONUSU

Ender ve Yıldız’ın ortadan kaybolmasıyla meydan tamamen Şahika’ya bırakılır. Şahika gelecekle ilgili planlarını örerken, elinde Halit ve çocukları vardır ve Halit ile evlilik hazırlığı içindedir.

Yıldız hamiledir ve hamilelik dönemini bebeğine zarar gelmesin diye herkesten uzak bir köyde geçirir. Tek amacı bebeğini sağlıklı bir şekilde dünyaya getirmek ve tüm kötülüklerden uzak durmaktır. Yıldız’ın radikal kararı, bir gece kapısı çalınınca değişir.

Nadir rastlanan bir kazadan sonra uzun bir süre felçli kalan adam, zamanını kendisine zarar veren düşmanı iyileştirmeye ve intikam almaya adadı. Düşmanın gücüyle baş edemeyeceğini anlayınca bilincini geri kazanır kazanmaz Yıldız’a gider.

Ender olanları Yıldız’a anlatır ve dönemin en büyük iki düşmanı Şahika ve arkasındaki güce karşı işbirliği yapmaya karar verirler.

Yasak Elma 147. Bölüm Full İzle!  FOX Yasak Elma'nın yeni bölümünü izleyin!  Yasak Elma son bölümü tek parça izle!  - Resim : 1

YASAK ELMA 146. BÖLÜMDE NE OLDU?

Çağatay’ın Doğan’a yaptıklarından sonra Doğan, Çağatay’dan sonsuza kadar kurtulmaya karar verir. Ne yazık ki planı planladığı gibi gitmeyecek ve büyük bir felaketle sonuçlanacaktır.

19 Haziran Pazartesi akşamı ekrana gelen Yasak Elma dizisinin 147.bölümünü tek parça halinde izleyebileceğiniz link burada.

Kaynak: Haber Global

Leave a Comment