Xiaomi çıldırdı! Airfryer fiyatına 2000 TL indirim!


Airfryer adı verilen yeni nesil pişirme cihazlarının günümüzde oldukça popüler olduğunu söyleyebiliriz.

Şimdi akıllı ev aletleri Yaygın olarak kullanılmaya başladığını söyleyebiliriz. Birkaç ay öncesine kadar robot süpürgeler çok ilgi gördü. Daha sonra ilgi dikey süpürgelere kaydı. Artık en popüler ev aletinin airfryer olduğunu söyleyebiliriz.

peki bu nedir hava fritözü. Aslında hava fritözü Mini fırın tabirini kullanabiliriz. Tabii burada yeni bir teknolojiden bahsediyoruz. Bu nedenle tükettiği güç bir fırına göre çok daha azdır. Airfryer Onu en çekici kılan özelliği, yemeklerde minimum miktarda yağa izin vermesidir.

Xiaomi çıldırdı! Airfryer fiyatına 2000 TL indirim!

kuyu hava fritözü Çok az yağ kullanarak lezzetli yemekler yapabilirsiniz. Hepsi bu değil. Patates kızartmasından tavuk kanadına kadar her şey hava fritözü ile pişirebilirsiniz

Şu anda birçok hava fritözü marka türetilmiştir. Ancak bu sektörün öncüsü olarak üç ismi öne çıkarabiliriz. Xiaomi, Tefal ve Phillips. Özellikle günümüzde Philips ve Xiaomi ürünleri çok popüler. Hatta Xiaomi hava fritözü Modelin peynirli ekmek gibi sattığını da söyleyebiliriz.

İlk satışa sunulduğu dönemde 4000 TL civarında bir fiyattan satılmıştı. Xiaomi hava fritözü Şimdi 2000 dolara düştü. Dilerseniz bu ürünün indirimli satın alma sayfasını ziyaret edebilirsiniz. buradan bir göz atabilirsiniz.

Leave a Comment