Wesley Sneijder’den Fortuna Sittard’dan sürpriz teklif – Futbol Haberleri

Milli futbolcular Burak Yılmaz ve Oğuzhan Özyakup’un canlandırdığı Hollanda ekibi Fortuna Sittard, Galatasaray’da bir dönem forma giyen efsanevi futbolcu Wesley Sneijder’e rol vermek için görüşmelerde bulunuyor.

Voetbal International’da yer alan habere göre Fortuna Sittard’ın Excelsior ile oynadığı maçı tribünlerden takip eden Sneijder, kulüp yetkilileriyle görüştü.

Yeni proje

İddiaya göre 5-6 kulübün bağlantılı olduğu yeni bir projeye başlamak isteyen Fortuna Sittard, hem takımın bütçesini önemli ölçüde artırmayı hem de kulübü Avrupa futbolunda önemli bir seviyeye getirmeyi hedefliyor ancak projenin detayları henüz belli değil. tamamen açıklığa kavuşturuldu.

Sneijder şarkı sözleri

Konuyla ilgili açıklama yapan bir yetkili, Sneijder ile ilgili şunları söyledi: “Projemizi doğru bir şekilde kurmak için futbolun içinde bir insan ağı kurmak istiyoruz. Wesley Sneijder gibi biriyle kapılar çok daha hızlı açılıyor. Wesley belki de bunu yapanlardan biri olabilir. kulüpleri birbirine bağlayacak. Ama önce biraz “Daha fazla konuşmamız lazım. Gelecek, her şeyi ayrıntılı olarak tartışmak için buraya geri gelecek. Ondan sonra nasıl bir rol oynayabileceğini göreceğiz.”

Burak Yılmaz ile tekrar görüşebilir

2013-2017 yılları arasında Galatasaray forması giyen ve 175 maçta 45 gol 44 asistlik performans sergileyen Sneijder, Fortuna Sittard’da yer alması halinde Sarı-Kırmızılı takımdaki takım arkadaşı Burak Yılmaz ile çalışma fırsatı bulabilir.

Leave a Comment