Uzlaşmaya Ulaşıldı! Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile TBMM’de onaylandı ve emekli maaşı ödemeleri açıklandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından onaylanan ve Meclis’ten geçen yeni emeklilik kampanyalarına ilişkin belgeler paylaşıldı. Emekli maaşı olan vatandaşlar, kamu bankalarından almış oldukları devlet destekli emekli maaşları ile birlikte Eylül ayı sonuna kadar hem ihtiyaç kredisi hem de düşük faizli borç kapatma kredisi kullanabilecekler.

emekli maaşın Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank Başvurunuzu yaparak işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz kampanyalardan 50000 TL kredi alan kişiler gelir belgesiz işlem yaparak kredi kullanabilirler.

Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar başvurularını yapmaları halinde acil kredi kampanyalarına katılabilecek ve aynı gün içerisinde hesaplarına yatırılacak ödemelerle birlikte 5 dakika içerisinde kredilerini yatırabilecekler. 50000 TL’ye kadar kullanmış olduğunuz krediler için emeklilik hesabınız üzerinden de işlem yapacak olan vatandaşlarımızın 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturabileceğini söyleyebiliriz.

Ziraat Bankası Halkbank ve Vakıfbank İhtiyaç kredisi kullanarak kredi şartlarını sağlayan tüm vatandaşlar, başvurularını yapmaları halinde aynı gün içerisinde ödemelerini hesaplarına yatırabilir ve internet bankacılığından onaylı kredileri kullanabilirler. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, kendi banka hesabı olan vatandaşlara internet üzerinden işlem yaparak kredi vereceğini resmi internet sitesinde duyurdu.

Emekli maaşı başka bankalarda olan kişiler, devlet destekli olarak alacakları bu krediler için şartların uygun olması kaydıyla, aynı gün içinde hesaplarına yatırılacak ödemeler ile kredilerini hızlı bir şekilde kullanabilirler. Emekli maaşı alan vatandaşlar, nakit ihtiyaçları olması durumunda şartlara uygun olarak şubelere gitmeden hızlı bir şekilde kredi kullanabilecekler ve mobil uygulamalar üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yaptığınızda hemen hesabınıza 50000 TL yatırabilirsiniz.

Leave a Comment