Ünlü Emtia Stratejistinden Bitcoin Fiyatı İçin Flaş Tahmin!

Bloomberg’de kıdemli emtia stratejisti Mike McGloneYüksek enflasyonun şekillendirdiği mevcut makroekonomik ortamın sona ermesiyle birlikte. Bitcoin’in (BTC), 2025 yılına kadar 100.000 dolardan işlem göreceğini savundu.

Ünlü piyasa uzmanı, Bitcoin Fiyatının Mevcut Küresel Makroekonomik Kıştan Sonra 100.000 Dolara Ulaşacağını Söyledi.

mümkün, dedi McGlone bugün bir röportajda. BTC Rallinin daha fazla benimsenmesi ve Bitcoin kullanımının artmasıyla tetikleneceğini belirtti.

McGlone şöyle devam etti:

Bence BTC’nin 100.000 dolara ulaşması sadece an meselesi. Temel gerçek şu ki, bu durum tersine dönmedikçe BTC’nin benimsenmesi ve talebi artıyor. Buna göre değer kazanmaya devam edecektir.

Ayrıca stratejist, BTC ve kripto piyasasının küresel bir kışa yakalandığını söyledi.

Dijital varlıkların bu küresel makroekonomik kışın çok küçük bir bölümünü oluşturduğunu belirtti.

McGlone, BTC’nin kripto kışında olduğuna dair genel piyasa görüşüne karşı çıktı. BTC 2022’de bir darbe aldı ancak 20.000 doların üzerinde kalmak için mücadele etti.

Ünlü stratejist, bunun sadece bir kripto kışı olmadığını söyledi ve makroekonomik bir küresel kış olduğunun altını çizdi.

McGlone ayrıca Ethereum’un (ETH) Özellikle Merge güncellemesinden sonra yakın gelecekte BTC’ye karşı rekabet etme olasılığı hakkında yorum yaptı.

İlginç bir şekilde stratejist, Ethereum’un sonunda BTC’yi devireceğini ancak mevcut ortamda bunun mümkün olmadığını belirtti.

McGlone’a göre BTC, yakında olmasa da önümüzdeki yıllarda yeni dijital altın olacak.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler ve zincir üstü veriler için Telgraf bizim grubumuz, heyecan bizim hesabımız ve Youtube Hemen kanalımızı takip edin! Dahası Android ve iOS Uygulamalarımızı indirerek hemen canlı fiyat takibine başlayın!

Leave a Comment