Uğur Pektaş yıllar sonra sessizliğini bozdu! “Eşimizin en mahrem görüntüleri…”

2006 yılında Arka Sokaklar dizisinde rol aldıktan sonra inzivaya çekilen ve en son geçtiğimiz hafta Ömer Ömer Tuğrul İnanç’ın cenazesinde görülen ünlü oyuncu Uğur Pektaş, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla yıllardır süren sessizliğini bozdu. hesap.

“EŞİMİZİN EN GİZLİ YERİ RUHUMUZ İÇİNDİR”

Eşlerinin mahrem görüntülerini paylaşanlara sitem eden Pektaş, “Bu kadar derinlere gömdüğünüz vicdanınızın kulağıyla dinlemelisiniz, dilerseniz ve mümkünse… Sanki o hatırayı birilerine aktarıyor. … İçindeki hangi boşluk ona bunu yaptırıyor… Yediğini, içtiğini nerede zannediyorsun vücudun ve zihnin için… Eşinin ve ailenin en mahrem yönleri kalbin, ruhun içindi. ..

uzun-sura-sırra-kadem-basan-ugur-pektas-15288390_6888_m

“PAYLAŞMAYI GERÇEKTEN SEVİYOR MUSUNUZ?”

Pektaş, paylaşımına şöyle devam etti: “Gerçekten seviyorsan yaşadığın anın tadını çıkar, yine de paylaşır mısın? Bak su durumundayım, sırf bu durumdayım diye… Seni dünyaya gönderene teşekkür etmeyi sever, onlara verdiğin için teşekkür ederim… Başkalarıyla gizlice yarışa girmek yerine.. .İnsanlar nurlu insanları, parlak şeyleri sever ama çoğu kaçar çünkü korkar o ışık karanlıklarını gösterecek… Gerisi akıllılar… Biz bu oyunları oynarken, birileri çok ciddi oyunlar oynuyor, unutmayın, fark edin…”

htgrfd

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Derin dekolte pozuyla...Derin dekolte pozuyla…
Hande Erçel'in yeğeni Mavi'den üzücü haber!Hande Erçel’in yeğeni Mavi’den üzücü haber!
İhanete misilleme!  Leopar bikinisiyle yeni evinde... İhanete misilleme! Leopar bikinisiyle yeni evinde…

Leave a Comment