Türkiye’nin konuştuğu Tarsus’taki gizemli kazıyla ilgili tüyler ürpertici detay: Orada ne olduğunu gördüm

Tüm Türkiye bir süre Tarsus’taki gizemli kazıyı konuştu. Aylarca kapalı olan ve milletvekillerinin bile girmesine izin verilmeyen kazı alanında, Kral Dakianus’un hazinesi veya Aziz Paul’ün kayıp İncil’i gibi tonlarca altın bulunduğu iddia edildi. Ancak resmi kaynaklara göre kazı alanında hiçbir şey bulunamadı.

Yıllardır Türkiye’nin gündeminde olan esrarengiz ev, geçtiğimiz aylarda çıkan yangın nedeniyle gündeme geldi. Bu yangından sonra gündeme gelmeyen evle ilgili yeni iddia herkesi korkutacak cinsten. Çünkü Tarsus’ta evin çevresinde çökmeler olduğu ve bu çökmelerin evin kazılan kısımları yani labirent ile ilgili olduğu iddia edildi.

Tarsus’taki evle ilgili asıl tüyler ürpertici iddia, labirentin çıkış noktasıyla ilgili. Çünkü iddiaya göre evin altındaki labirent kazının yapıldığı eve çıkıyor ve gerçek evin altında gizemli evden başka bir geçiş noktası bulunmuyor.

Türkiye'nin konuştuğu Tarsus'taki gizemli kazıyla ilgili tüyler ürpertici detay: Orada ne olduğunu gördüm

Geçtiğimiz aylarda yazar Haluk Özdil ile görüşen ve ismini vermek istemeyen bir kişi, evde yaşananları gördüğünü belirterek, “Evin altında labirent gibi. Onu koruyan iki siyah heykel gördüm. Ama şunu söyleyeyim, kazılan ev değil. Bize yanlış ev dedik. Aradıklarını buldukları söyleniyor. Tonlarca altın gibi.”

Haberler.com – Güncel

Türkiye Tarsus Mersin Güncel Haberler

Leave a Comment