Tüm kart sahiplerine duyurulur! Hesaplara 12.000 TL yatırıldı

Bu krediden yararlanmak için o bankanın kartına sahip olmanız gerekir. Bu karta sahipseniz kredi talebiniz anında onaylanacak ve banka kartlarınıza yatırılacaktır. Bankanın tanımlı müşterisi iseniz mobil programları kullanabilir, tanımlı müşteri değilseniz hesap açıp kredi işlemlerinize devam edebilirsiniz.

69 yaş altı banka kartı olanlara müjde! Ücretsiz verilecektir

ING Bank ve TEB Bank’tan destek

ING Bank ve TEB Bank’tan müşterileri sevindiren bir müjde var. Bu bankalara ait banka kartı olan banka müşterileri, anında hesaplarında görerek 12 bin TL harcamaya başlayacak.
12 bin TL’lik kredinin geri ödemesi 3 yıl vadeli olarak yapılacak.

Tüm kart sahipleri için iyi Hesaplara 12.000 TL yatırılır2

Halkbank ve Akbank’tan destek

Halkbank ve Akbank, vatandaşlara kolaylık sağlayarak en çok tercih edilen bankalar arasında yer almaktadır. Bu kapsamda kredi başvurularınızı hemen yapabilirsiniz. Her iki bankanın da mobil uygulamaları ve internet şubeleri bulunmaktadır. Mobil bankacılık ve internet şubelerinden başvuru yapmak çok kolay.

Giriş yaptıktan sonra çok kısa sürede başvuru işlemlerinizi tamamlayacak ve yine çok kısa sürede onay bekleme süresine gireceksiniz.

Tüm kart sahipleri için iyi hesaplara 12.000 TL yatırılır1

Halkbank ve Akbank aracılığıyla 12.000 TL’lik kredilerinizi 3 yıl vade içerisinde alabilirsiniz. Bu iki banka, müşterilerine daha basit bir ödeme imkanı sunabilmek için 3 ay gecikmeli kredi tüketimi sağlıyor. Kredinizi aldıktan 90 gün sonra ödemeye başlarsınız.

Leave a Comment