Toplu mezarlar açıldı! İşkence izleri mide bulandırıcıydı: çatlamış kafatasları, kırık kaburgalar, kopmuş cinsel organlar.

Ukrayna İçişleri Bakan Yardımcısı Yevheny Yen, yalnızca 19 Eylül’de toplu mezardan 146 cesedin çıkarıldığını duyurdu. Yen yaptığı açıklamada, “Şiddet sonucu ölüm belirtileri olan cesetler bulmaya devam ediyoruz. Bunlar arasında kırık kaburgalar, kırık kafatasları, elleri bağlı insanlar, kırık çeneler ve kopmuş cinsel organlar yer alıyor” dedi. söz konusu.

İKİ ÇOCUK

2022-09-20T173114Z_833337926_RC25LW9WYH0Y_RTRMADP_3_UKRAINE-CRISIS-IZIUM-DRONE

Harkov Valisi Oleg Synehubov, şimdiye kadar bulunan iki cesedin çocuklara ait olduğunu duyurdu. Cesetlerin üzerinde işkence izlerine rastladıklarını belirten Synehubov, ölenlerin de patlayıcı, şarapnel ve bıçak yaraları bulunduğunu sözlerine ekledi.

İŞKENCE MERKEZİ OLUN

1_Ukrayna

Bu süreçte, bölge Rus güçleri tarafından işgal edilirken İzyum karakolunun işkence merkezine dönüştürüldüğü iddia edildi. Delil toplamak için karakola gönderilen adli tıp müfettişleri, orada Ukraynalı kurbanlara acı çektirmek için kullanılmış olabileceğini düşündükleri elektrik kabloları da dahil olmak üzere bir dizi işkence aleti buldular.

‘BUNLAR YALAN’

2022-09-20T173115Z_1879166264_RC25LW9BCMYM_RTRMADP_3_UKRAINE-CRISIS-IZIUM-DRONE

Bu arada Kremlin, üst düzey AB yetkilileri Kremlin’in Ukrayna’daki eylemlerine ilişkin bir savaş suçları soruşturması çağrısında bulunurken, Ukrayna’yı Harkov’da bulunan toplu mezar raporları uydurmakla suçladı. Dün (19 Eylül Pazartesi) bir açıklama yapan Kremlin sözcüsü Dmitry Peskov, “Bunlar yalan, Rusya’nın bu hikayede gerçeği savunacağını da sözlerine ekledi.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
5 metrelik timsahla karşı karşıya!  Kalabalığın önünde.5 metrelik timsahla karşı karşıya! Kalabalığın önünde.
Olay çıplak mayo!  Görücü tekrar baktı: Bu çılgınlıkOlay çıplak mayo! Görücü tekrar baktı: Bu çılgınlık
Deneyerek gösterdi!  “Uçakta şort giymeyin”Deneyerek gösterdi! “Uçakta şort giymeyin”

Leave a Comment