Sosyal medyanın patladığı bu Çok Güzel Hareketlere öyle bir isim geldi ki! sadece onun için izliyorum

Star TV’nin uzun süredir devam eden eğlence programı Çok Güzel Hareketler yeni sezonuyla perdelerini açıyor. Birbirinden iddialı isimlerin yer aldığı programın kadrosuna böyle oyuncular geldi, sosyal medyayı salladı. İşte Bu Çok Güzel Hareketlere Yeni Olan İsimler…

eski abone ol

Her bölümüyle büyük ilgi gören “Çok Güzel Hareketler” programı yeni sezon için geri sayıma başladı. Ekip bir araya geldi ve eğlenceli çekim başladı. Çok Güzel Hareketler 2 önemli bir transfere imza attı. Sosyal medyada ‘Röportaj Adamı’ olarak tanınan ve çektiği videolarla dikkatleri üzerine çeken Mahsun Karaca, yeni sezonda ekranlarda olacak.

YouTube’da çektiği videolarla kısa sürede adından söz ettiren Röportaj Adamı olarak bilinen Mahsun Karaca, müjdeli haberi sosyal medyadan hayranlarına duyurdu ve kadroya katılacağını duyurdu.

2022 sezonu ile izleyici karşısına çıkacak olan ‘Çok Güzel Hareketler 2’den izleyenleri sevindiren bir haber var. Star TV ekranlarında yayınlanmaya devam eden ve bu sezon da izleyenleri güldürmeye devam edecek olan eğlence programının kadrosuna sürpriz bir isim katıldı. Çok Güzel Hareketler 2, sosyal medyada ‘Mülakat Adamı’ lakabıyla milyonlarca kişiye ulaşan Mahsun Karaca ile el sıkıştı.

Kadroda yeni isimler var

‘Röportaj Adamı’ videolarıyla tanınan ve YouTube’da 2,21 milyon takipçisi bulunan Mahsun Karaca, Çok Güzel Hareketler 2 kadrosuna katıldı. Ünlü isim, heyecanını sosyal medya hesabından dile getirdi. Karaca yeni sezonda yaptığı esprilerle izleyenleri güldürecek.

Röportaj Adam Mahsun Karaca kimdir, kaç yaşında?

Röportajcı olarak tanınan Mahsun Karaca, 1992 yılında Adana’da doğdu. Mahsun Karaca, Adana Çukurova Üniversitesi’nden mezun oldu. Adana ile ilgili tuhaf ve komik haberler için röportaj videoları çeken ve fenomen olan Karaca’nın hem Instagram’da hem de Youtube’da çok sayıda takipçisi bulunuyor.

Röportajcı olarak tanınan Mahsun Karaca, Tuğçe Manga Karaca ile evlidir.

Leave a Comment