Sosyal medya bu kiralık ev ilanını konuşuyor! 25 metrekare oda için 3 bin 500 TL istedi.

Oluşturma Tarihi: 19 Eylül 2022 09:56

İstanbul Eyüpsultan’da yaklaşık 25 metrekarelik bir odaya 3 bin 500 lira kiralamak isteyen Veli Budanmış, kendisine sosyal medyadan gelen tepkilere yanıt olarak, “Emlakçının hemen açıklayacağını bilmiyordum, eski hali kötüydü ama badanaladık çok para harcadık bu ücret bir kişi için fazla ama 3 “4 kişi kalabilir” dedi.

class=”medyanet-inline-adv”>

Düğmeciler Mahallesi’ndeki ofisten dönüştürülen yaklaşık 25 metrekarelik oda için 3 bin 500 TL’lik kiralanacağı duyurusu sosyal medyada gündem oldu. İlanı görenler bu oda için talep edilen kiranın çok yüksek olduğunu belirttiler.

Sosyal medya bu kiralık ev ilanını konuşuyor.  25 metrekare oda için 3 bin 500 TL istedi.

Tepkilere neden olan oda sahibi Veli Budanmış, odanın eski durumunun kötü olduğunu ve bu şekilde kiraya verilmeyeceğini belirterek, “Burası 25 metrekare.

Sosyal medya bu kiralık ev ilanını konuşuyor.  25 metrekare oda için 3 bin 500 TL istedi.

class=”medyanet-inline-adv”>

“15 BİN LİRA GİDERİM”

Veli Budanmış, emlakçının ilanı erken yayınlaması nedeniyle odanın bakımsız ve kötü göründüğünü ifade etti. Emlakçının doğrudan koyacağını bilmiyordum. Zaten bu şekilde verilmezdi. Genelde bir kişiyi çağırırlar, tutmazlar çünkü onlara çok ağır gelirdi. Şu ana kadar 5 kişi aradı. Depo için bir talep vardı. Biri kedi besleyeceğim dedi, vermedim.

Sosyal medya bu kiralık ev ilanını konuşuyor.  25 metrekare oda için 3 bin 500 TL istedi.

Boya badana yapıldıktan sonra odanın 15 bin liraya mal olduğunu belirten Budanmış, “Burası 25 metrekare. Mutfağı, tuvaleti ve odası var. Dürüst olmak gerekirse 3 bin 500 diyoruz ama bekar olduğu için en az 3-4 kişi kalacak burası bir kişiye ağır geliyor temiz ve düzgün bir insansa 2 bin 500 tl’ye veririz” dedi.

Ev sahibi Budanmış, DHA ekibine odayı gezdirerek bu tür yerlerde uzun süre kaldığını, mutfağa çay ocaklarında olduğu gibi havalandırma sistemi kuracağını, camları boyayacağını anlattı. ve kapılar. Gerekirse budanmış bir ailenin bile bu odada kalabileceğini belirtti.

Leave a Comment