Son Dakika: Atakaş Hatayspor’da Volkan Demirel dönemi resmen başladı!

class=”medyanet-inline-adv”>

Spor Toto Süper Lig takımlarından Atakaş Hatayspor, teknik direktör Volkan Demirel ile 1+1 yıllık sözleşme imzaladığını resmen açıkladı.

İŞTE O AÇIKLAMA

Atakaş Hatayspor Volkan Demirel’e Hoş Geldiniz!

Teknik direktör Volkan Demirel ile 1+1 yıllık sözleşme imzaladık.

İmza törenine Onursal Başkanımız Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş katıldı.

İLK DUYURU PAZARTESİ günü geldi

İlk olarak Pazartesi günü Volkan Demirel’in Atakaş Hatayspor’un teknik direktörlüğüne atandığı duyuruldu.

Konuyla ilgili açıklama yapan Atakaş Hatayspor Onursal Başkanı Lüftü Savaş, “Finalde bazı hocalarla görüştük ve Volkan Demirel ile el sıkıştık. Hocamız Serkan Özbalta bugün ayrıldıktan sonra Volkan Demirel ile resmi sözleşme imzalayacağız.” dedi. kelimeleri kullanmıştı.

class=”medyanet-inline-adv”>

Savaş, “Bugün hocamız Serkan Özbalta ayrıldıktan sonra Volkan Demirel ile resmi sözleşme imzalayacağız. Volkan Demirel de Salı akşamı çalışmalara başlayacak. Çarşamba günü oyuncular dönecek ve ilk antrenmanlarına başlayacaklar. 1+1 opsiyonlu bir anlaşmamız var. Kendi şartları var. Umarım camiamıza ve Türk futboluna hayırlı olur.” Konuşmuştu.

“MIRCA BAŞKAN MAÇLARA GELEBİLİR, MAÇTA ÇIKABİLİR VE MAÇI RAHATLIKLA İZLEYEBİLİR”

Volkan Demirel’in Atakaş Hatayspor’u yakından takip ettiğini belirten Lütfü Savaş, “Bütün maçlarımızı izledi. Tüm futbolcularımızın özelliklerini biliyor ve gelecekten çok umutlu. Volkan menajer arkadaşlara ‘Sayın Başkan, maçlara gel, koltuğuna otur rahat rahat izle’. Bu da onun ne kadar özgüvenli olduğunu, Hatayspor için ne kadar çalıştığını ve ne kadar umutlu olduğunu gösteriyor. Bu bizim için sevindirici.” dedi.

Leave a Comment