SON DAKİKA | AK Partili canlı yayında duyurdu! Gözler o tarihe çevrildi, Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklayacak

saniye: Haziran 2023’te yapılacak seçimlere bir yıldan az bir süre kala siyasetin gündemi de hareketliydi. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, CNN TÜRK canlı yayınında açıklama yaptı. “Cumhurbaşkanımız AK Parti Yol Haritasını 28 Ekim’de Ankara Arena’da iletecek” söz konusu.

VE-PARTİ

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kandemir’in açıklamasından satır başları:

“SAHADA SÜREKLİ OLAN SİYASİ BİR HAREKETİZ”

AK Parti siyasi hareketi, seçimden seçime sahaya çıkan bir hareket değiliz. Başkanımız organizasyona büyük önem verdiği için aşağıdan gelen geri bildirimlere de büyük önem vermektedir. Biz sürekli sahada olan bir siyasi hareketiz. Yoğun geçen bir Ramazan’ın ardından Meclis’in kapanmasıyla yaz dönemini geride bıraktık. Dostlarımız çok yoğun bir yaz temposunda milletimizle buluştu. Şimdi bu çalışmaları seçimlere doğru şekillendirmeye başlıyoruz. Bizim için 3 adım var. Birincisi saha çalışması. 2023’e Doğru Şehir Buluşmaları diye yeni bir formata dönüştürüyoruz. İllerde ve tüm ilçelerde çok yoğun bir saha çalışması yapıyorlar.

Biz kendi açımızdan sahanın nabzını şehirden şehire Cumhurbaşkanımıza sunmak için aktarma gayreti içindeyiz. 81 ili tamamlamış olacağız, ardından 2. ve 3. raundu yapacağız. Bu şehirlerin nabzını tutmak bizim için çok değerli. Bu 1. aşama. Türkiye’de 26 milyon hane var, ilk önceliğimiz her haneye gidip dertlerini dinlemek. Bizim açımızdan her şehir, her sokak, her hane eşit derecede önemlidir. Tüm vatandaşlarımıza gitmek önceliğimizdir çünkü bizler Türkiye’nin partisi olduğumuzu düşünen bir siyasi hareketiz.

“EKONOMİNİN ÖNCELİKLİ KONULARINDAN BİRİ”

Tüm vatandaşlarımızın beklentilerine uygun politika yaptığımızı düşünüyoruz. Ekonomi öncelikli konulardan biridir. Cumhurbaşkanımızın siyaset yapma şekli budur. AK Parti’nin tarzı vatandaşın beklentilerine uygun siyaset üretmektir. AK Parti 21 yılda Türkiye’yi farklı bir noktaya taşıdı. AK Parti’nin bugün Türkiye’de hala 1. parti olmasının nedeni budur. Sahadan aldığım çok ciddi bir geri bildirim siyasetimi şekillendiriyor çünkü bu geri bildirim MYK’mızın gündeminde yer alıyor. İkinci adımımız ise milletvekillerimizin performanslarını değerlendirmek ve varsa illerde öne çıkanları tespit etmek.

“CUMHURBAŞKANIMIZ 28 EKİM’DE TRANSFER OLACAK”

Milletvekillerimiz inanılmaz yüksek bir performansla çalışıyorlar. Yeni arkadaşlarımızın güçlenmesiyle bu çabamız kesinlikle devam edecek. İl ve il anketlerimizi gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Bir yandan da bunun üzerinde çalışıyoruz. Üçüncüsü seçim propagandası dönemi… Cumhurbaşkanımız AK Parti Yol Haritasını 28 Ekim’de Ankara Arena’da aktaracak.

ERKEN SEÇİM İDDİASI

Çok önemli bir seçime gidiyoruz. Halk İttifakı olarak seçimin öne alınması tartışması gündemimizde yok. Muhalefet bunu defalarca dile getirdi. Kesintisiz bir tarih söylediler, böyle bir gündemimiz yok. Haziran 2023’e 9 ay kaldı, şimdi işe başlama zamanı. Bu seçim için 2023’te Cumhuriyetimizin 100. yılını kutlayacağız. Türkiye’yi adil bir ülke olarak masaya davet etmenin değerini görüyoruz. Yeni yüzyılımızda Türkiye’yi bambaşka bir lige taşımak gibi bir sorumluluğumuz var.

Ana slogan açıklanmasa bile, konuşmasının ortasında onları orada göreceğiz. AK Parti 28 Ekim’de nasıl bir Türkiye hayal ediyor, Cumhurbaşkanımız bunları paylaşmış olacak.”

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
DEVA'dan bir sonraki ve sürpriz adım!  Akşener ile görüşeceklerDEVA’dan bir sonraki ve sürpriz adım! Akşener ile görüşecekler
    Tayvan'da şiddetli deprem!  20 saniye süren sosyal medyada korkutan görüntüler Tayvan’da şiddetli deprem! 20 saniye süren sosyal medyada korkutan görüntüler
Çocuğunu odaya kilitledi, evin her katında birini öldürdüÇocuğunu odaya kilitledi, evin her katında birini öldürdü

Leave a Comment