Son dakika! 77000 TL Emekliye Borç Kapatma Kredisi Resmi Gazete’de Yayımlandı

Emekli maaşı alan vatandaşlar için başlatılan yeni borç kapatma kredisinde, devlet destekli, sadece kamu bankaları aracılığıyla düşük faiz oranlarıyla 77000 TL’ye kadar nakdi kredilerin sizlere verileceği açıklandı. Dün gece itibarıyla Resmi Gazete’de yayınlanan bu haberle birlikte 77000 TL’ye kadar borç kapatma kredisi kullanacak emeklilerden bazı şartlar isteniyor. Emeklilik hesabınız üzerinden yapacağınız başvurular ile bankalar 77000 TL’ye kadar borç kapatma kredisi kullanacak tüm vatandaşlara hızlı nakit kredi sağlayarak, düşük faizli yüksek limitli kredi kullanmanıza olanak tanır.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank aracılığıyla 77000 TL borç kapatma kredisi başvurusu

kamu bankaları Bankadan emekli maaşı alan vatandaşlar, nakit ihtiyaçları olması durumunda şubeye gitmeden işlemlerini gerçekleştirebilecekleri bu kampanyalara katılmak isterler, 77000 TL’ye kadar hemen işlem yaparak verilecek borç kapatma kredilerine katılabilir.

Başvurunuzu emeklilik hesabınız üzerinden yaparak, bu kampanyalar aracılığıyla 77000 TL borç kapatma kredisi alırsanız, sadece 24 ay vadeli mevcut kredi ve kredi kartı borçlarınızı kapatma konusunda destek alabilirsiniz.

Emeklilik hesabınız üzerinden 77000 TL‘ye kadar ihtiyaç kredisi alacak tüm vatandaşlara bankalar hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi sağlarken, bu kredilerden yararlanmak isteyenler için 90 gün ertelemeli yeni bir kredi paketi hazırlandığı açıklandı. 5 dakika.

Emekli Maaş hesabınız üzerinden yapılan başvurulardan sonra 77000 TL’ye kadar kredi Kamu bankaları aracılığıyla kullanmak isteyen vatandaşlara verilecek borç kapatma kredilerinde düşük faiz oranlarından yararlanılarak kredi kolaylığı sağlanacak. Emekli Maaş hesabınız üzerinden yapmış olduğunuz başvuruların ardından 77000 TL’ye kadar kredi Bankalar, satın almak isteyen tüm vatandaşlara 5 dakika içerisinde sonuç verecek ve onaylanan kredileri hesaplarına yatırarak hemen kullanmanıza olanak sağlayacaktır. Emekli maaşı alan vatandaşlarımızın nakit ihtiyacı olması durumunda şubeye gitmeden de alınabilecek bu kredi kampanyalarından yararlanmak için 3 ay gecikmeli yeni kredi paketi hazırlanıyor.

Leave a Comment