Şaka değil gerçek! 2+1 daireleri 4+0’a çevirdiler, balkon ekleyip oda oda 4.000 TL’ye kiraladılar, üstelik banyo ve mutfak ortak – Finans haberleri için doğru adres

Uzun yıllar 2+1 olarak değerlendirilen evler yavaş yavaş 4+0’a dönüşüyor. Evin içindeki mutfak ve lavabolar ortak alanlara dönüştürülmüştür. İşin ilginç yanı, para kazanmak için eve teras ve balkonlar ekleniyor ve en az 4.000 TL’ye sıfır oda olarak kiralanıyor.

BALKONU TAKTILARAK 4.000 TL’YE KİRALAMAKTADIR!

2+1 çemberi 5+0’a döndürüldü. Teras dahil dönüştürülmüştür. Eski odaların tamamı yenilenmiştir. İlk odanın kirası 4.000 TL olup, banyoya ek olarak ortak tuvalet yapılmıştır. Mobilyalar yapım aşamasında eve gelecek. Ortak mutfak olacak. Evin teras olarak kullanılan tarafı kapatılmıştır. Daha sonra alçıpan duvar yapıldı.

daire

EVİN EN BÜYÜK ODASI 6.000 TL

Terası içeri alınarak yeni bir odaya dönüştürülen evler görenleri şaşırtıyor. Terasın olduğu yere sürgülü kapı yapılacaktır. 4.000 TL’ye kiraya verilecektir. Evin en büyük odası 6.000 TL’ye kiralanacak.

iStock-636702312

ODA KİRALAMAYA DİKKAT! AVUKATLARI DİNLEMELİ

Avukatların önerisi, odayı kiralayacak kişilerin kendilerine fatura kesmeleri yönündedir… Aynı şekilde odayı kiralayacak kişilerin de kira sözleşmelerinde kendi isimlerini görmeleri ve buna göre imzalamaları tavsiye edilir.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Banka promosyonları güncellenmeliBanka promosyonları güncellenmeli
    Şirketler birer birer dört günlük çalışma modeline geçiyor Şirketler birer birer dört günlük çalışma modeline geçiyor
Araç sahipleri dikkat!  Otomatik algılıyor, cezası 2 bin 815 lira...Araç sahipleri dikkat! Otomatik algılıyor, cezası 2 bin 815 lira…

Leave a Comment