Ripple (XRP) Büyük Ralliyi Başlatacak mı? XRP Kısa Vadeli Analiz! › CoinTürk

SEC davası bitti mi? XRP için kısa vadeli beklentiler ve kritik seviyeler nelerdir?
Okuma zamanı: 2 Bir dakika

SEC, yaklaşık 2 yıldır XRP yatırımcıları üzerinde kara bir buluttu. Ancak umut verici gelişmeler var. Bu gelişme aynı zamanda tokenin son yükselişinin de temelini oluşturdu. Son dakikada duyurduğumuz uzlaşma haberleri artık tünelin sonundaki ışığa işaret ediyor. Taraflar özet bir karar üzerinde anlaştılar ve daha fazla kavga etmek istemiyorlar.

Dalgalanma (XRP) Kısa Vadeli Analiz

Küresel piyasalardaki belirsizlik ve artan enflasyon tehdidi piyasalar üzerinde baskı oluşturmaya devam ediyor. Geçen gün 18.400 dolardan sıçrama yapan Bitcoin, 19.600 dolarlık direnci yeniden test etti. Henüz bu bölgeyi geçmedi. 18 Eylül’de, fiyat düşüşe geçmeden önce. XRP fiyatı0,398 dolara sıçradım. Dün, BTC’nin başarısız testiyle XRP tekrar 0,34 dolara döndü. Ama Dalgalanma (XRP) dün akşam 0.39$ bölgesini yeniden test etti ve yazı yazılırken 0.3833$’dan alıcı buluyor. Saatlik zaman diliminde, 0,3655 doların (beyaz noktalar) üzerindeki hareket, H1 piyasa yapısını düşüşten yükselişe çevirdi. Ayrıca, son dalgalanmaya rağmen XRP yükselişini sürdürüyor.

CMF, XRP’nin arkasındaki satın alma baskısını göstermek için tekrar +0.05’in üzerine çıktı. Destek bölgesinin (camgöbeği) yeniden test edilmesi, XRP için yerel zirveleri görmemize yol açabilir. Tüccarlar, 0,36 dolarlık durma bölgesi ile yükseliş pozisyonu deneyebilir. Bitcoin’in 19.000 doların altındaki getirisi, XRP için yükseliş görünümünü zayıflatma eğiliminde olsa da, Fed’den önce her iki yönde de yüksek oynaklık görmeye alışmıştık.

Ripple (XRP) Ralli Başlatacak mı?

Teknik açıdan, 0,39 doların üzerinde net bir kapanış ve bu bölgenin tutulması gerekiyor. diğer taraftan SEC ve dalgalanma‘nin ortak özet karar talebi artık davanın sonuna işaret ediyor. SEC açık bir zafer için savaşırken, Ripple’ın bazı değerleri var ve davadaki savcı SEC’in sürekli savunma değiştirmesini ciddi şekilde eleştirdi. Önümüzdeki günlerde özet karar talebiyle ilgili daha net gelişmeler görebiliriz.

XRP ATH seviyesinin yeniden test edilmesi, devam eden ayı piyasalarında çok zor bir ihtimal ancak Ripple’ın bu durumda kesin zaferi, tokenin fiyatını 1 dolarlık bölgeye yaklaştırabilir. Üstelik bu hamle, XRP’nin bir sonraki boğa koşusunda tavan fiyat açısından serbest kalmasını da sağlayacak. Coin Türk’te davayla ilgili gelişmeleri anlık olarak takip edebilirsiniz.

Leave a Comment