Reddedilmekten hoşlanmazdı! Çantasından baltayı çıkardı ve dehşete düşürdü

Olayın görüntüleri sosyal medyada paylaşıldıktan kısa bir süre sonra viral oldu. Görüntülerde 31 yaşındaki Michael Palacios adlı genç bir adamın arka planda bir kadına bağırdığı, birkaç kişinin onu sakinleştirmeye çalıştığı, ardından saldırganı yumruklamaya başladıkları görüldü.

Çantasından bir balta çıkardı

Başta tepkisiz olan adamın, çantasından bir balta çıkarıp sallayarak yere ciddi zarar verdiği, oradaki insanları dehşete düşürerek büyük ölçüde korkuttuğu fark edildi. Saldırının ardından bisikletiyle olay yerinden kaçan Palacios, kısa süre sonra yakınlardaki Ludlow Caddesi’nde polis tarafından tutuklandı.

ÇILGIN OLMAK

Bir görgü tanığı olan Uber Eats teslimatçısı Ruben G, The Post’a genç bir kadının Palacios’un teklifini geri çevirmesinden sonra tartışmanın kızıştığını söyledi. Ruben G, o sırada sarhoş olan adamın genç kadınla konuşmaya çalıştığını, numarasını ve nereli olduğunu istediğini söyledi.

ARKADAŞLAR KURULDU

Ancak genç kadının çok fazla bilgi vermek istemediğini göstermesine rağmen Palacios ısrar edince arkadaşları araya girerek Palacios ile tartışmaya başladılar.

HASAR BÜYÜK OLDU

091722114DelanceyStreet2wf

Palacios’un olay sırasında verdiği hasar oldukça büyüktü. Bir restoran çalışanı yaptığı açıklamada, şüpheliyi daha önce hiç görmediğini, ancak bölgede yaygın olduğunu söylediği şiddet karşısında şok olmadığını söyledi.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Podyumu değil cepheyi seçti!  Güzellik kraliçesi artık bir doktor Podyumu değil cepheyi seçti! Güzellik kraliçesi artık bir doktor
Çıkardı!  Aynanın karşısında yarı çıplakÇıkardı! Aynanın karşısında yarı çıplak
Korkunç ölüm!  Tecavüz edip öldürdüler, intihar süsü verdilerKorkunç ölüm! Tecavüz edip öldürdüler, intihar süsü verdiler

Leave a Comment