Pazartesi, Salı ve Çarşamba günü başvuranlara 40.000 TL ödeme yapılıyor! Bu Yılda Bir Olur

Finansbank, Pazartesi-Çarşamba günleri arasında nakit ihtiyacı olan kişiler için düzenlediği 40000 TL nakdi kredi kampanyasında başvurusunu yapmak isteyen vatandaşlara hemen 36 ay vadeli kredi vereceğini duyurdu.

QNB Finansbank İnternet sitesi üzerinden başvurularını yaparak ihtiyaç kredisi kullanacak tüm vatandaşlar ve kredi olanaklarından hızlı bir şekilde faydalanacak olanlar için sonuçların 5 dakika içinde verileceği açıklandı.

Bu kredi kampanyasında QNB Finansbank, yılda bir kez gelir belgesiz yüksek limitli kredi sağladığı için kampanyayı Eylül ayı sonuna kadar sürdüreceğini duyurdu.

Başvurularını yapmak isteyenler, bireysel müşteri olmaları ve diğer bankalardaki çalışmalarında herhangi bir sorun yaşamamaları halinde başvurularını hızlı bir şekilde yaparak bu bankalardan kredi alabilirler. acil kredi Kampanyaya katılarak başvuru yapmak isteyenlere 5 dakika içerisinde sonuçlar verilecek ve onaylanan krediler de aynı gün içerisinde hesaplarına yatırılacaktır.

QNB Finansbank ihtiyaç kredisine başvurmak isteyen vatandaşlar, nakit ihtiyaçları olması durumunda aynı gün hesaplarına yatırılacak olan bu ödemeler ile kredilerini aynı gün tekrar kullanabilirler. Mobil uygulamalar üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda 40000 TL ödeme alacak kişiler, şubeye gitmeden onaylanan tutarı kendi hesaplarına yatırabilirler.

Yaşadığınız yerden sms ile başvuru yapmak ve cep telefonunuzdan işlem yapmak istiyorsanız 50 30 TC Kimlik numaranıza mesaj atmanız halinde hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. 30, Finansbank aynı gün içinde kredi ödemesi alacak vatandaşlara destek ödemesi yapıyor.

Leave a Comment