Müge Anlı’da stüdyoyu karıştıran fotoğraf! Canlı yayında gözaltına alındı: “Bu fotoğrafa kelepçe vuruldu”

Tatlı Sert programında Müge Anlı ile birlikte kaybolan 15 yaşındaki Yasemin Salman konusu işleniyor. 15 yaşındaki kızı Yasemin Salman’dan yaklaşık bir aydır haber alamayan Sevim Hanım, Nurettin (48) adlı bir adamın kendisini kaçırdığını iddia etti. Nurettin Arslan, Müge Anlı’nın yayınlarının ardından canlı yayına görüntülü bağlandı. Müge Anlı “Nurettin Bey, siz 48 kızımız 15 yaşındasınız. Bu kızla ne işiniz var arkadaşım?” Sorduğumda ne oldu.

NURETTİN ARSLAN’DAN ANNEYİ FUCK YAPAN SÖZLER!

Nurettin Arslan’ın Yasemin Salman’la ilgisi olmadığını söyledi. “Daha önce birlikte çalıştık. Tanıdıklığımız buradan geliyor.” Nurettin Arslan’ın sözleri Sevim Hanım’ı çileden çıkardı.

Müge Anlı’nın “Peki bu kız senin hizmetinde ne arıyor?” Sevim annenin sözleri üzerine, “Buraya gel.” Nurettin Bey’e tepki gösterdi.

Nurettin Arslan yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Ailesiyle birlikte karakol olduk. Gidip ifade verdim. Kız da oradaydı. Kız yurttan kaçtı falan mı? Ondan sonra elimde bir şey yok.”

MÜGE ANLI BİLE RİSK VERDİ: “SON KEZ SÖYLÜYORUM BU ÇOCUK NEREDE?

Müge Anlı, Nurettin Arslan, “Onunla konuştun, şimdi kızdan haber alamıyor musun?” diye sordu kendini köşeye sıkıştırarak.

Müge Anlı’nın “Sana son kez soruyorum bu çocuk nerede? Bu kıza aşık mıydın yoksa? Neden kızın evinde kedi gibi dolaşıyordun?” Nurettin Arslan, “Alacağı vardı, ben de oradaydım. Ayrıca iddia edildiği gibi kızların üzerine araba sürmedim. Kızım gel paranı al” dedim. diye yanıtladı.

Müge Anlı

MÜGE ANLI, NURETTİN ARSLAN İLE CANLI YAYINLANDI

Müge Anlı: “Savcılığa ifade verdiniz mi? Anneyi şikayet etmek için mi yoksa konuyla ilgili mi ifade verdiniz? Şimdi ekrana bir fotoğraf getireceğim, savcılığın harekete geçeceğine eminim.” Şarkı sözlerinden sonra stüdyonun kafası karıştı.

Müge Anlı

15 yaşındaki Yasemin Salman’a arkadan sarılan Nurettin Arslan tepki çekti.

muge anı

“ELİN’İN ÇOCUĞUNUN FOTOĞRAFLARINI NASIL ÇEKİYORSUNUZ?”

Yas tutan anne “Seni öldüreceğim!” diye bağıran Müge Anlı, “Çocuğunuzu nasıl kucağınıza alıp bu fotoğrafı çektirirsiniz. Çocuğunuzu nasıl kucağınıza alıp bu fotoğrafı çektirirsiniz. Bir baba, amca bile kızını kucağına almaz. kolları böyle.” tepki gösterdi.

Müge Anlı

NURETTİN ARSLAN’DAN AKILLI SORULAR: BU MUTLU BİR FOTOĞRAF DEĞİL!

Nurettin Arslan, “Bu kötü niyetle çekilmiş bir fotoğraf değil” dedi. Sözler akıllara durgunluk veriyordu.

CANLI WHILE GÖZALTINA ALINDI!

İsimsiz-2

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına görüntülü bağlanan Nurettin Arslan, canlı yayın sırasında polis tarafından gözaltına alındı. Arslan’ın gözaltına alınması üzerine stüdyoda alkışlar yükselirken, Müge Anlı da “Hayırlı olsun. Bu fotoğrafa kelepçeli” sözleriyle alkışlara eşlik etti.

İsimsiz-7

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Kan donduran plan!  Oğlunun doğum gününü öldürmek için aradıKan donduran plan! Oğlunun doğum gününü öldürmek için aradı
Tarih verdi: Paltolarınızı ve kazaklarınızı hazırlayınTarih verdi: Paltolarınızı ve kazaklarınızı hazırlayın
Bursa'daki saldırının failleri teröristler tarafından yakalandı!Bursa’daki saldırının failleri teröristler tarafından yakalandı!

Leave a Comment