Milli yıldıza şok! Odasına kimseyi sokmadı, kadrodan çıkarıldı.

2020-2021 sezonunda Fenerbahçe ile ciddi şekilde ilgilenen ancak transferi gerçekleşmeyen ve Hollanda takımlarından PSV Eindhoven’a transfer olan İsrailli golcü Eran Zahavi, bu sezon gösterdiği performansın ardından İsrail Milli Takımı’na çağrıldı. Ancak flaş bir kararla Arnavutluk ve Malta ile oynanacak maçlar için İsrail’in kadroya alınmadığı öğrenildi.

ODASINI PAYLAŞMADI!

63285f7466a97ce1ecb3d17b

Bu kararın nedeni oldukça merak edilirken nedeni ortaya çıktı. 35 yaşındaki oyuncu için yapılan açıklamada, Zahavi’nin otel odasını başkasıyla paylaşmak istemediği için Sportif Direktör Yossi Benayoun ve Teknik Direktör Alon Hazan’ın kadroya alınmadığı açıklandı.

TRANSFER SON KEZ YAPILDI!

632827c486b247353026c650

2020-2021 sezonunda Fenerbahçe’nin transfer gündemine gelen ve daha sonra PSV Eindhoven’a imza atan Eran Zahavi, PSV’ye transfer olduktan sonra yaşananları anlattı.

Fenerbahçe’nin ilgilendiğini ancak ciddi bir görüşme yapmadığını kaydeden Zahavi, “Ajax ve Fenerbahçe ilgilendi ama Fenerbahçe ile durum garipti. Medya bir anlaşma yaptığımı açıklıyordu. Hiç şüphe yoktu. Evet, görüşmeler vardı. Ama ciddi bir kontrat pazarlığı olmadı. “Transfer için en önemli şey bu. Ardından özellikle sosyal medyada çılgınlık başladı. Transfer haberim patlamaya başladı. PSV ile imzaladıktan sonra gelen mesajlardan bahsetmeyelim. Daha az olumluydu ama o kadar da tuhaf değildi.” sözlerini kullanmıştı.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
İsmail Yüksek: Hayalim kalıcı olmakİsmail Yüksek: Hayalim kalıcı olmak
Galatasaray'da yeni dönem!Galatasaray’da yeni dönem!
Dünya tarihine geçecek bir olay!  Maçın 9. saniyesinde şaşkına döndüDünya tarihine geçecek bir olay! Maçın 9. saniyesinde şaşkına döndü

Leave a Comment