Mauro Icardi ve Wanda Nara çiftinin aylık harcamaları şaşırtıcı

Galatasaray’ın Mauro Icardi transferi özellikle Arjantin’de yankılanmaya devam ediyor. Mauro Icardi ve Wanda Nara çiftinin hayatı, America TV’de yayınlanan ünlü Arjantin televizyon programı LAM’da (Los Angeles de la Manana) yeniden gündeme geldi.

Arjantinli gazeteci Augusto Tartufoli, Paris’te yaşadıkları hayatla ilgili açıklamalar yaparken, aylık harcamalarının çok yüksek seviyelerde olduğunu belirtti.

Ayda 500 bin Euro!

Tartufoli, Mauro Icardi ve Wanda Nara çiftinin ayda yaklaşık yarım milyon harcamaya alışık olduğunu belirtti. LAM’da konuşan Tartufoli, “Wanda Nara, Paris’te yaşamak için ayda 400 ila 500 bin avro harcadı. Çok para!” ifadelerini kullandı.

İtalya’da ev ve çocukların eğitim giderleri

Arjantinli magazin muhabiri, harcamaların büyük bir bölümünün İtalya’daki evlerinin bakımına ve beş çocuğunun uluslararası seçkin okullarda okutulmasına harcandığını belirtti. Tartufoli, “Çok yüksek bir yaşam standardına ve kolayca karşılanamayacak kadar yüksek sabit giderlere sahipler” dedi.

Galatasaray’dan yıllık 750 bin Euro

LAM’daki açıklamalarına devam eden Tartufoli, PSG’nin yılda 10 milyon Euro, Icardi’nin Galatasaray’dan Türkiye’ye 750 bin Euro vermesinin, ülkedeki yüksek yaşam standardını daha ucuza karşılamasıyla ilgili olduğunu söyledi.

Tartufoli konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Paris’ten bir çek geliyor ve Mauro’nun hesabına yılda 6 milyon Euro yatırılıyor. Ayda 750 bin Euro yani 60 bin Euro’dan fazlasını verebiliriz” dedi.

Leave a Comment