Master Analyst’ten Altcoin için Yüzde 1000 veya Yüzde 2100 Büyük Çıkış Senaryosu! › CoinTürk

Analizi ile yakından takip edilen kripto para analisti ve stratejisti InvestAnswers, popüler altcoinin bir sonraki boğa piyasasında büyük bir kırılma yapabileceğini iddia etti.

Okuma zamanı: 2 Bir dakika

Analizleri ile yakından takip edilen kripto para analisti ve stratejisti InvestAnswers, bir sonraki boğa piyasası sırasında söyledi. Bitcoin(BTC) olası patlamasının ardından büyük çıkışa işaret eden Solana (SOL) için yol haritasını oluşturdu.

Altcoin için Büyük Çıkış Senaryosu

Anonim sunucu InvestAnswers’ın yeni bir YouTube videosunda 440.000’den fazla abonesi var. solana‘nin gelecekteki değerini tahmin etmek için dikkate değer bir strateji paylaştı. İlk olarak en büyük altcoin olan Solana fiyatı için kripto analisti tarafından öne sürülen strateji Ethereum (ETH) için bir fiyat hedefi vermek için gelecekteki olası Bitcoin fiyatına bakmayı içerir:

Yaptığım şey, gelecekte en az yüzde 25 olacağına inandığım Ethereum’un piyasa hakimiyetini Bitcoin fiyatıyla karşılaştırmak ve bu bize, Bitcoin 158 bin dolara giderse varsayımsal olarak 15.450 dolarlık bir Ethereum fiyatı veriyor. Bitcoin 158 bin dolara gitmez ise Ethereum için 15 bin dolarlık fiyat hedefi ortadan kalkacak. Ancak bu tahmin, düşen ihraç ve ETH’nin hisse ispatında deflasyonist olması gibi faktörlerin sonucudur. %25 marketlerde ETH Hakimiyeti, Ethereum’un kripto para birimi piyasalarının toplam değerinin dörtte birini oluşturduğu anlamına gelir.

Analist, Ethereum’un potansiyel gelecekteki fiyatını açıkladıktan sonra Solana için iki fiyat hedefi ortaya koydu: “Artık Solana fiyatı için iki olasılık var: biri ETH hakimiyetinin yüzde 10’a karşılık geldiği ve ikincisi ETH’nin yüzde 20’sine karşılık geldiği zaman. hakimiyet.” ifadelerini kullandı.

kripto para stratejileri, Solana fiyatıETH hakimiyetinin yüzde 10 olasılığında, mevcut fiyatlara göre yüzde binden fazla bir artışla 370 dolara yükselebileceğini iddia ediyor. Öte yandan Solana fiyatı ETH hakimiyetinin %20’sini ele geçirirse, mevcut fiyatlarla %2,100’den fazla artarak 739 dolara çıkabileceğini de sözlerine ekliyor.

Solana’daki Son Durum

Kripto veri platformu CoinMarketCap’ten alınan verilere göre Solana ağının yerel varlığı SOLYazım sırasında, son 24 saatte yüzde 1,99 düşüşle 31,66 dolardan işlem görüyor. SOL, 11,2 milyar dolarlık piyasa değeri ile en büyük kripto para birimleri listesinde 9. sırada yer alıyor.

SOL’deki tüm zamanların en yüksek seviyesi (ATH) 6 Kasım 2021’de 260.04 dolardan kaydedildi. Altcoin, mevcut fiyatlarla ATH’sinin yüzde 86.04 altında fiyatlandırılıyor.

Leave a Comment