Mahkum ve Camdaki Kız reytinglerde at nalı aldı, o dizi bir iğne gibi zirveye çıktı

Yeni sezonun başlamasıyla birlikte pek çok kanal en sevdikleri dizileri ardı ardına yayınlamaya başladı. Bu durum Perşembe günü için çok farklıyken, biz her gün farklı bir dizi ekranlarda reyting almak için mücadele ediyoruz. Perşembe geceleri zirve için savaşan Mahkum ve Camdaki Kız’ın artık iki sert rakibi daha var.

eski abone ol

Ekranlarda yeni sezon başladı, izleyicilerin merakla beklediği dizinin yeni bölümleri hızla ekran savaşını başlattı. Birçok dizinin zirveye çıkmak için mücadele ettiği reyting savaşının en hararetli günlerinden biri Perşembe günüydü. İzleyicilerin merakla beklediği Mahkum ve Camdaki Kız yeni sezon bölümleriyle perşembe günü ekran sınavları verdi.

Eşi görülmemiş derecelendirme savaşı

Geçmişte Kanal D’de yayınlanan Camdaki Kız ve FOX’ta yayınlanan Tutuklu Perşembe akşamlarının en iddialı iki yapımı olarak ekrana geldi. Her iki dizi de yayınladıkları her bölümle reyting listesinin zirvesinde yer almak için kıyasıya yarıştı. Dönüşümlü olarak zirveyi tattıran bu iki dizi, yeni sezonda büyük bir şok yaşadı.

Bütün dizileri geride bıraktı, bakın zirvenin galibi kim oldu.

Her iki dizi de tatile gittikten sonra, gençlik dizisi Duy Beni Perşembe akşamları Star TV’de yayınlanmaya başladı ve izleyiciler bu diziye ilk bölümünden itibaren büyük ilgi gösterdi. Özellikle Z kuşağı diziyi sahiplendi ve perşembe günlerinin en iddialı yapımlarından biri olmayı başardı.

Herkes en iddialı yapımların bir araya geldiği Perşembe günü olacakları beklerken bir dizi resmen rakiplerini alt üst ederek reyting listesinin zirvesine oturdu. Yeni sezonda Bir Zamanlar Çukurova’da ayrılmasıyla birlikte yaz döneminde başlayan Gelsin Hayat Biliyor dizisi Tutuklu ve Camdaki Kız dizisine eklendi.

Herkes şok oldu

Perşembe akşamları ekrana gelen Comesin Hayat Biliyor dizisi ile yeni sezonda başlayan Mahkum ve Camdaki Kız dizisinin akıbetinin ne olacağı merak konusu oldu. Prisoner ve Girl in the Glass’ın her iki dizisinin de yeni sezonunun ilk bölümlerinin bu Perşembe yayınlanmasının hemen ardından ortaya çıkan reytingler herkes için büyük bir sürpriz oldu!

Bu haftanın kazananı Kanal D’nin Camdaki Kız, FOX’un Tutsağı veya Star’ın Duy Beni dizisi değildi. Gelsin Hayat Biliyor yeni bölümüyle 15 Eylül Perşembe günü Total ve ABC1 kategorilerinde birinci oldu.

Camdaki Kız, Mastercheff Türkiye’nin ardından AB kategorisinde 2. oldu. Gel Hayat Biliyor dizisi 3. sırada yer aldı. Prisoner, Total’de 6., AB’de 5. ve ABC1’de 7. sırada yer aldı. Aynı akşam Star TV’nin gençlik dizisi Duy Beni de ekrana geldi ancak dizi ilk 10 sıralamasına giremedi.

Leave a Comment