LGBT dayatmasına karşı ‘Büyük Aile Yürüyüşü’ düzenleyecek aileler Saraçhane Parkı’nda buluştu

150’ye yakın sivil toplum kuruluşu ve binlerce aile, “Ailemizi ve neslimizi yok etme planlarına sessiz kalmayın, çocuklarımızı korumak için yürüyoruz” sloganıyla LGBT dayatmalarına karşı Fatih’teki Saraçhane Parkı’nda bir araya geldi.

Küresel bir çeteye dönüşen LGBT lobisinin dayatmasına ‘dur’ demek için yola çıkan aileler, çocuklarıyla birlikte yürüyüşe katıldı.

150 sivil toplum kuruluşu

“Büyük Aile Yürüyüşü Zamanı” paylaşımında bulunan Yeni Şafak Yazarı Ersin Çelik, “BÜYÜK AİLE YÜRÜYÜŞÜ” zamanı. 18 Eylül Pazar günü 150 sivil toplum kuruluşunun katılımı ve desteğiyle Saraçhane’de ailelerle buluşacak ve çocuklarımızı LGBT dayatmalarından korumak için Beyazıt’a yürüyeceğiz. bir açıklama yapmıştı.

LGBT dayatmasına karşı yürüyüşe katılmak isteyenler Saraçhane'ye akın etti.

OYNA 00:26

LGBT dayatmasına karşı yürüyüşe katılmak isteyenler Saraçhane’ye akın etti.

LGBT dayatmasına karşı düzenlenecek ‘Büyük Aile Yürüyüşü’ne katılmak isteyen vatandaşlar, Fatih’teki Saraçhane Parkı’na akın etti. Kalabalık, “Ailenizi ve neslinizi küresel çetelerden koruyun, bu sese kulak verin, hedef ailedir, LGBT propagandasına ve dayatmasına son verin, cinsiyetsiz toplum projesine dur deyin” dedi. Yazılı para birimiyle sahaya girdi.

Yürüyüşün iptali için başvurdular!

Sosyal Politika, Cinsiyet Kimliği ve Cinsel Yönelim Çalışmaları Derneği (SPoD), protestonun iptali için İstanbul Valiliği’ne başvurduklarını duyurdu.

  • Dernekten yapılan açıklamada, siyasi partilere mektup gönderildiği belirtildi:
  • Tüm siyasi partileri LGBTİ+’larla dayanışmaya, gösterilere, nefret söylemlerine ve bunların yaygınlaştırılması için düzenlenen yürüyüşe karşı süreci takip etmeye çağırıyoruz.

“Aileni ve torunlarını koru, sapkınlığa dur de”

Tüm engellemelere rağmen, LGBT lobisinin sapkınlığı yayma çabalarına karşı İstanbul’daki 150 sivil toplum kuruluşu Saraçhane’de bir araya geldi. “Aileni ve nesli koru, sapkınlığa son ver” sloganıyla düzenlenen mitinge çok sayıda kişi katıldı.

Olay nedeniyle polis, Saraçhane Parkı çevresinde güvenlik önlemi aldı.

“LGBT AHLAKİ TERÖRDİR”

Yürüyüş sırasında vatandaşlar, LGBT dayatmasına çeşitli pankartlarla tepki gösterdi. O pankartlarda, “Aileye savaş açanlara izin vermeyeceğiz”, “LGBT’nin insanlık ve çocuklar için dayatılmasına son verin”, “Cinsiyetsiz toplum projesine dur deyin”, “Aileye savaş açmayın” gibi ifadeler yer aldı. aile hedefine kafa at”, “LGBT kirli elinizi çocuklarımızdan çekin”.

“KÜRESEL ETKİYE HAYIR DİYORUZ”

Yürüyüşe katılan Bahadır Yenişehirlioğlu, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Ailenin kutsallığının altını çizmek istiyoruz. Çocuklarımızın bizim için çok önemli olduğunu vurgulamak istiyoruz. Aileyi kaybetmek istemiyoruz. Geleneklerimizi kaybetmek istemiyoruz. Küresel bir dayatmaya hayır diyoruz. Yoksa insanların özel hayatlarıyla hiçbir ilgimiz yok. Ama tek amacımız aileyi korumak. Birliğimizi korumak. Küresel oyuna hayır deyin” ifadelerini kullandı.

LGBT dayatmasına karşı 'Büyük Aile Yürüyüşü' düzenleyecek aileler Saraçhane Parkı'nda buluştu

FOTOĞRAF 8

LGBT dayatmasına karşı ‘Büyük Aile Yürüyüşü’ düzenleyecek aileler Saraçhane Parkı’nda buluştu

Fikirde Birlik Platformu öncülüğünde başlayan LGBT dayatmasına 150 sivil toplum kuruluşunun katılımıyla İstanbul Saraçhane Parkı’nda aileler bir araya geldi. ‘Büyük Aile Yürüyüşü’ adı altında bir araya gelen aileler, eşcinsellik dayatmasına son vermek için yürüyüş düzenledi.

GAZETECİ ERSİN ÇELİK: BU YÜRÜYÜŞ DALGA DALGALARINI YAYACAĞI İÇİN LGBT LOBİSİNDEN KORKUYOR

‘Büyük Aile Yürüyüşü’ öncesi konuşmacılardan Yeni Şafak İnternet Genel Yayın Yönetmeni Ersin Çelik, bu mitingin ülke sınırları içinde kalmayacağını ve tüm toplumlara yayılacağını belirtti. LGBT’ye karşı atılacak büyük adımların ilki olduğunu ve LGBT lobisinin bu duruştan korktuğunu belirtti.

Gazeteci Ersin Çelik: LGBT konusunda tüm toplumlara diz çöktürdüler, gözünü Türkiye'ye diktiler.

OYNA 01:31

Gazeteci Ersin Çelik: LGBT konusunda tüm toplumlara diz çöktürdüler, gözünü Türkiye’ye diktiler.

LGBT propagandası ve dayatmasına karşı Fatih Saraçhane Parkı’ndan başlayacak olan ‘Büyük Aile Yürüyüşü’ne on binlerce vatandaş katıldı.

Yeni Şafak Genel Yayın Yönetmeni Ersin Çelik, kalabalığa seslenerek, ‘Bak dünden beri geliyor, buraya gelmeyin’ dedi.
Tuşlarına basıldığında ortalığı karıştırdılar. Buraya gelerek büyük bir adım attınız. Bu, bundan sonra atılacak dev adımların ilkiydi. Bugün bu yürüyüş dalgalar halinde tüm ülkeye yayılacak. Bütün toplumları diz çöktürdüler ve
Gözlerini Türkiye’ye diktiler.
‘ tepkisini dile getirdi.

Büyük Aile Yürüyüşü için toplanan kalabalığın içinde LGBT’ler tarafından taciz

Eşcinsellik dayatmasına karşı İstanbul Saraçhane’de düzenlenen ‘Büyük Aile Yürüyüşü’nde provokasyona gelen sapkın LGBT’ler vatandaşlar tarafından yuhalandı.

Büyük Aile Yürüyüşü için toplanan kalabalığın içinde LGBT'ler tarafından taciz

OYNA 00:16

Büyük Aile Yürüyüşü için toplanan kalabalığın içinde LGBT’ler tarafından taciz

Eşcinsellik dayatmasına karşı İstanbul Saraçhane’de düzenlenen ‘Büyük Aile Yürüyüşü’nde provokasyona gelen sapkın LGBT’ler vatandaşlar tarafından yuhalandı.

Aileler İstanbul'da LGBT dayatmasına karşı yürüyecek: 150 STK bir araya geldi

GÜNDEM

Aileler İstanbul’da LGBT dayatmasına karşı yürüyecek: 150 STK bir araya geldi

Yeni Şafak, sansürlenen LGBT dosyası için YouTube'a dava açıyor: Sadece biz değil, altı bilim adamının fikri de sansürlendi

GÜNDEM

Yeni Şafak, sansürlenen LGBT dosyası için YouTube’a dava açıyor: Sadece biz değil, altı bilim adamının fikri de sansürlendi

LGBT üniversite kuşatması: gençler küresel çetenin hedefi

GÜNDEM

LGBT üniversite kuşatması: gençler küresel çetenin hedefi

Leave a Comment