Konserine ara veren Lady Gaga’dan hayranlarına: Lütfen sağ salim evinize gidin

ABD’li şarkıcı Lady Gaga, Florida’daki konserini fırtına nedeniyle yarıda bırakmak zorunda kaldı.

Fotoğraf: Instagram

‘Kromatik Top’ Lady Gaga’nın turnesi kapsamında Miami’deki Hard Rock Stadium’da sahne aldığı konserinin sonlarına doğru şimşekler çakmaya, şiddetli rüzgarlar ve yağmur yağmaya başladı. 65 bin hayranına birkaç dakika ara vermeleri gerektiğini söyleyerek sahneden ayrılan ABD’li şarkıcı, fırtınanın dinmeyeceğini anlayınca konseri bitirmek zorunda kaldı.

Söylemediği altı şarkısı daha olan Lady Gaga, sahneye çıkarak şunları söyledi: “Hiçbirinizi tehlikeye atamam. Geldiğin için teşekkürler. Lütfen güvenli bir şekilde eve gidin.”

ABD’li futbol takımlarından Miami Dolphins’in taraftarları yarı kapalı stadyumdan hayal kırıklığıyla ayrılırken Lady Gaga, makyajının yağmurdan akmasıyla yaşadığı üzüntüyü Instagram hesabından şöyle dile getirdi: “Bugünün konserini gerçekten bitirmeye çalıştık ama olmadı. Yağmur durdu, ama şimşek çakmaya devam etti. Ekibimden birine veya sizden birine bir şey olursa ben ne yaparım?”

Hayranların çoğu eve gitmelerini söylediklerinde kendisinin çok üzüldüğünü ve Lady Gaga’nın kendileri kadar üzgün olduğunu bildiğini belirtirken, stadyum yönetimi de bir açıklama yaptı: ”Bu geceki Lady Gaga konseri 22.50’den sonra devam edemedi. Hayranlarının güvenliği için böyle olması gerekiyordu. Anlayışınız için teşekkür ederiz.”

‘Chromatica Ball’ turu Temmuz ayında Almanya’nın Düsseldorf kentinde başladı. Daha sonra İsveç, Fransa, Hollanda, İngiltere, Japonya ve Kuzey Amerika’da devam etti.

Leave a Comment