Kocaeli’de eşine cinnet getiren kocadan şiddet

Bir süre ayrı kaldığı eşini kendisiyle konuşmak için eve çağıran kişi, önce kendisine kötü vurdu, ardından bıçakla parmağını kesmeye çalıştı. Tedavi altına alınan genç kadın, “Ona işkence yaptı” dedi.

Kocaeli'de eşine cinnet getiren kocadan şiddet

Esra (33) ve L.Ü. Çift (41) konuşmak için Gültepe Mahallesi Hür Sokak’taki evde bir araya geldi.

Bir süre konuşan çift arasında tartışma çıktı.

Tartışmanın büyümesiyle birlikte L.Ü. eşi Esra Ü’ye saldırdığı iddia edildi.

Dişlerini de kırdı

Kapıların kilitlenmesi, L.Ü. genç kadına kötü vurdu.

Esra Ü’nün parmağını bıçakla kesmeye çalışan L.Ü. dişlerini de kırdı.

Kanlar içinde kalan kadının yardım çığlığını duyan komşular, 112 Acil Çağrı Merkezi’ne haber verdi.

Kocaeli’de eşine cinnet getiren kocadan şiddet VDEO

Kocaeli'de karı kocaya şiddet #1

gözaltına alındı

Haber verilmesi üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi.

İçeri giren polis ekipleri zanlıyı gözaltına aldı.

Sağlık ekiplerinin olay yerine müdahale etmesi üzerine genç kadın hastaneye kaldırıldı.

Kocaeli'de eşine çılgınlık getiren kocadan şiddet #2

“Birden delirdi”

Yaşadığı dehşet anlarını İHA’ya anlatan Esra Ü. “Üç aydır ayrıyız. Sabah saat 07.00 sıralarında beni evine çağırdı. Çok iyiydi. O zaten bir uyuşturucu bağımlısı. Bir anda çıldırdı. Şu an parmağım kırıldı, burnum kırıldı, dişim kırıldı. Benim de parmağım kırık. Ona işkence etti. Kapıları kilitledi, bırakmadı. Daha önce bana hiç vurmamıştı. Geçen sene bir kere aramızda bir olay olmuştu. Şikayetçi olmuştum. En ağır şekilde cezalandırılmasını istiyorum.

Kocaeli'de karı koca şiddeti #3

“Halüsinasyon görüyordu”

Kesinlikle çıkmasını istemiyorum. Çünkü o bir uyuşturucu bağımlısı. Tehdit ediyor. ‘Seni vururum, anneni vururum, çocuklarını vururum, yaşamana izin vermem’ diyor. Uyuşturucu bağımlısı olduğu için sürekli onu aldattığımı düşündü. Hayatımda birinin olduğunu sanıyordu. Halüsinasyon görüyordu. Zaten 3 aydır ayrıyız, evlerimiz de ayrı” dedi. söz konusu.

Kocaeli'de karı kocaya şiddet #4

“Bu adam serbest bırakılmamalı”

Esra Ü.’nün annesi Reyhan Kuru, “Kızım kocasından 3 ay ayrı kaldı. Onlara ayrı bir ev yaptım. Karısı evindeydi, kızım evindeydi. Bu adam ‘son bir kez konuşalım’ diyerek kızımı eve çağırıyor. Evi kapatıyor. Bu çocuk uyuşturucu bağımlısı. İçmeden önce gayet iyiydi. İçtiğinizde ve içmediğinizde delilik getiriyor. Bıçakla saldırdı, dişlerini kırdı, saçını çekti. Mümkünse bu adamı dışarı çıkarmayın. 15 yıldır evliler. 15 ve 11 yaşında oğulları var. Daha önce kızımın saçını incitmedi.” dedi.

Kocaeli'de karı koca şiddeti #5

“Polis gelmeseydi kızımı öldürecekti”

Sabah saatlerinde kızına ulaşamadığını ifade eden Kuru, şunları kaydetti: “Kızımı kendi evinde bulamayınca damadın evine gittim. Komşular söyledi. Kapıları kilitliydi, komşular şikayet etti. Polisler gelmeseydi, onu öldürecekti. Burnu kırık, parmağında kesik var. Çocuğum kanıyor. Adalet bu adamın gitmesine izin vermesin.” dedi.

Kocaeli'de karı koca şiddet #6

Leave a Comment