Kılıçdaroğlu’na hoş geldiniz demek yasak, hedef almak serbest

CHP lideri bugün Kemal Kılıçdaroğlu, Elazığ’a geldi. Kılıçdaroğlu’nun Elazığ’a gidişi partisinin taşra teşkilatıdır. “Kılıçdaroğlu Elazığ’da” Bunu yazılı bir afişle duyurmak istedi. Ancak bu pankart bir engelle karşılaştı. Polis ekipleri, Kılıçdaroğlu’nun Elazığ’da olduğunu açıklayan afişleri halkın görmesine izin vermedi.

15.jpg

CHP’yi hedef almak serbest

Gazeteci ve Kamu TV sunucusu İsmail SaymazKılıçdaroğlu ve partisini hedef alan afişlerin aynı ildeki reklam panolarına asıldığını gösteren görüntüleri paylaştı. Publictv.com.tr’ye konuşan kaynaklar, söz konusu imzasız afişleri asanın AKP İl Başkanlığı olduğunu söyledi.

11.jpg

İsmail Saymaz ise, AK Parti’nin CHP politikası: Diyarbakır il sınırına kadar Diyarbakır’ı ‘Bunlar HDP’li’ diye suçlayın. yorum yaptı.

14.jpg

MHP başkanı günler önce de aynı sözleri yazdı

Öte yandan MHP Elazığ İl Başkanı Semih IşıkverCHP’yi hedef alan çok sayıda reklam panosuna asılan afişlerdeki sözleri CHP’nin günler önce sosyal medya hesabından paylaştığı ortaya çıktı.

whatsapp-image-2022-09-19-at-15-24-01.jpeg

Kılıçdaroğlu’nun söylediği iddia edilen bu sözler, daha sonra afişlere yazıldığı gibi Elazığ panolarında görüldü.

whatsapp-image-2022-09-19-at-15-24-00.jpeg

Erzurum’da asılan protesto pankartı indirildi

Geçtiğimiz günlerde bir pankart krizi daha yaşandı. Organize suç örgütüne liderlik etmekle suçlandı. Sedat Peker, Cumhurbaşkanlığı danışmanları ve AKP Erzurum Milletvekili Zehra Taşşeşenlioğlu ile boşanma sürecinde Ünsal BanTarihine kadar uzanan yolsuzluk iddiaları. Daha sonra Erzurum’da Üniversite Kavşağı’ndaki üst geçitte. “180 milyon dolar nerede? Çaldıklarının hesabını vereceksin. Uyan, Erzurum’da hırsız var” yazılı pankart. Ancak bu pankartlar kısa sürede ele geçirildi.

89.jpg

Leave a Comment