Jorge Jesus, Arda için Ronaldo’yu yaratan teknik direktörü getirdi

Fenerbahçe’de Jorge Jesus, Arda Güler için elinden geleni yapıyor… Cristiano Ronaldo’nun fiziğini bizzat geliştiren teknik direktörü Arda için Türkiye’ye getiriyor… Aynı zamanda İsa ve yardımcıları genç oyuncuya Portekizlilerle yardımcı oluyor… Motive ediyor “Futbol sadece yetenek değildir. Başka şeyler de var, eklemeniz gerekiyor. Size ne yapacağınızı öğreteceğim” diyen oyuncu…

Haber Giriş Tarihi: 19.09.2022 11:41

Haber Güncelleme Tarihi: 19.09.2022 14:47

resmi balta

Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus, Arda Güler’in üzerine titriyor… Genç oyuncuyu koruması altına alan Portekizli teknik adam, fiziksel gelişimine öncelik verdi.

İSA, RONALDO’NUN ÖĞRETMENİNİ ARDA’YA GETİRDİ

Arda Güler için kendi yaş grubuna uygun vücut geliştirme ekipmanları sipariş etti. Fiziğinin gelişimi için yapması gereken egzersizleri hazırlayan bir uzmanı da yanında getirdi. Sporting’den M.United’a geçtiğinde Cristiano Ronaldo’nun fiziğini geliştirmesine yardımcı olan isimlerden biri olan Portekizli uzman Arda, Arda’yı Cristiano Ronaldo gibi bir makineye dönüştürmeye çalışacak.

İSA, GENÇ AKTÖR PORTEKIZCE ÖĞRETİYOR

Arda Güler’in fiziğinin düzelmesi için yaş grubuna uygun bir diyetisyen de bulundu. Arda Güler şu anda İngilizce öğreniyor. Ancak İsa ve yardımcıları genç oyuncuya Portekizce konusunda da yardımcı oluyor.

“SANA FUTBOL ÖĞRETECEĞİM”

Arda Güler ile sık sık görüşen ve “Futbol sadece bir yetenek değildir. Eklemeniz gereken başka şeyler de var” diyen Jorge Jesus, özellikle top dışı maça odaklanarak, “Top oyununda hızlı olmayı öğreneceksiniz. Size yapmanız gerekenleri öğreteceğim. topsuz oyun” diyerek genç oyuncuyu sürekli motive ediyor.

Leave a Comment