İstanbul’da tırla sürüklenen Maganda yakalandı

Sultangazi’de trafiği tehlikeye atarak tırla sürüklenen ve o anları kameraya yansıtan RO, 6 bin 512 lira para cezasına çarptırıldı.

Son zamanlarda trafikte diğer sürücü ve yolcuları tehlikeye atan pisliklerin görüntüleri medyaya sıklıkla yansıyor.

Dün İstanbul’da görenleri hayrete düşüren bir olay yaşandı.

Hafriyat kamyonuyla drift yapın

Sultangazi Arnavutköy yolu üzerinde önce sollayan ekskavatör kamyon şoförü, daha sonra tehlikeli hamleler yaparak uzun süre ilerledi.

Trafikte hem kendisini hem de diğer sürücüleri tehlikeye atan ekskavatör kamyon şoförü, dakikalarca sürüklenerek ve sollayarak yoluna devam etti.

Trafiği tehlikeye atan hafriyat kamyonu, sürücüler tarafından cep telefonuyla görüntülendi.

Sultangazi’de hafriyat kamyonuyla sürüklendi VİDEO

tanımlanmış

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetim Şube ekipleri, karşıdan karşıya geçerken ve şerit değiştirerek trafik güvenliğini tehlikeye atan 34 AJ 6674 plakalı bu görüntüleri sosyal medyada paylaşıyor. kazı kamyon sürücüsünün RO olduğunu tespit etti.

Toplam 6 bin 512 lira para cezası kesildi.

Polis ekipleri tarafından yakalanan sürücüden Karayolları Trafik Kanunu kapsamında “ehliyetsiz araç kullanmaktan” 3 bin 674 lira, İstanbul’da “birden fazla şerit değiştirmek” suçundan 1823 lira para cezası kesildi. Aksi bir işaret bulunmadıkça akan trafik”, “Trafik güvenliği ve düzenine ilişkin diğer kurallara uymamak” için. 196 lira, “öndeki aracı geçme kurallarına uymamak” için 427 lira, “öndeki aracı güvenli bir mesafeden takip etmemek” 196 lira, “otoyollarda saygısız ve rahatsız edici araç kullanmak” 196 lira halkın rahatı ve huzuru” toplam 6 bin 512 lira. Tamamlandı.

Ayrıca Ramazan O., Türk Ceza Kanunu’nun “trafik güvenliğini tehlikeye atma” maddesine dayanılarak adli işlem yapılmak üzere Başakşehir Emniyet Müdürlüğü’ne sevk edildi.

Farklı araçlarla trafik güvenliğini tehlikeye atan sürücüye daha önce iki kez müdahale edildiği öğrenildi.

Sultangazi'de hafriyat kamyonu ile drift kamerası -1

Sultangazi'de hafriyat kamyonu ile drift kamerası -2

Sultangazi'de hafriyat kamyonu ile drift kamerası -3

Sultangazi'de hafriyat kamyonu ile drift kamerası -4

Leave a Comment