iOS 16.1 ile Değişen Sabit Şarj Göstergesi

iOS 16.1 için yeni bir beta sürümü güncellemesi, iPhone’lardaki pil göstergesini yeniledi. Ekranın sağ üst kısmındaki simge artık doluluk seviyesine göre değişiyor.

ABD merkezli teknoloji devi Apple, geçtiğimiz günlerde kullanıcıların beğenisine sundu. iOS 16sayısız sorunla geldi. Bu sorunlar arasında cihaz aktivasyon engelleme Kullanıcıların uygulamaları kullanmasını engellemenin yanı sıra çok ciddi bir hatadır. kopyala-yapıştır işlevi Apple’ın şu anda bu sorunları ele alması gibi nispeten küçük hatalar vardı. çözmek için mücadele etme.

iOS 16, bugların yanı sıra kullanıcı şikayetleri ile de gündemden düşmedi. örneğin Pil göstergesi. Öyle ki iOS 16, pil yüzdesini de gösteren yeni bir göstergeyle geldi. Ancak bu sefer pil seviyesini gösteren kısım sabit yapıldı. Kullanıcılar bu duruma tepki gösterdi. Kullanıcıların genel isteği, pil yüzdesi azaldıkça pil simgesindeki pil seviyesinin düşmesiydi. Apple, kullanıcıların talebini cevapsız bırakmış gibi görünmüyor.

iOS 16.1’in beta sürümü, işlevsel pil göstergesiyle geldi!

iOS 16.1 beta

Apple, iOS 16.1 için yeni bir beta sürüm güncellemesi yayınladı ve bu güncelleme kullanıcıların istediği şey. hareketli doluluk seviyesi içerir. Ancak güncellemedeki tek yenilik bu değil. Böylece kullanıcılar kilit ekranlarında Ayrıca pil yüzdesini de görebilecekler. Bu özellik tıpkı iOS 15’teki gibi çalışacak. Böylece kullanıcıların talepleri karşılanmış olacak.

ALAKALI HABERLER

Apple’dan iPhone 14 Pro’nun ‘Titreşen Kamera’ Sorununa İlişkin Açıklama (Sorun Bir Süre Devam Edecek)

Apple, iOS 16.1’in kararlı sürümünü ne zaman yayınlayacak? açıklamadı. Ancak bu noktada beklemenin çok uzun süreceğini düşünmüyoruz. Çünkü iOS 16 zaten çok sayıda hata ile geldi ve kullanıcı deneyimi şimdilik pek iyi değil. Bu sorunların giderilmesi için güncellemenin maksimum hızda yapılması gerekmektedir. Özetle, iOS 16.1, Birkaç gün içinde yayınlanabilir.

Leave a Comment