Inter efsanesi Javier Zanetti Mersin’de

İtalya’nın en büyük futbol kulüplerinden Inter’in başkan yardımcılığını da yürüten Arjantinli efsane futbolcu, Inter Academy Türkiye’nin Yenişehir’deki tesislerini ziyaret etti. Javier Zanetti, programı kapsamında Inter Pazarlama Müdürü Barbara Biggi, Inter Akademi Teknik Direktörü Marco Monti, Inter Basın Sorumlusu Federica Sala, Uluslararası Etkinlik Uzmanı Stefano Borghi ve Inter Teknik Direktörü Valerio Ringoli ile Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit’i ziyaret etti.

Ziyarete Inter Academy Türkiye Yönetici Ortağı Hüseyin Kılavuz ve ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi Kadın Basketbol Takımı Başkan Yardımcısı Ali Adalıoğlu da katıldı. Zanetti, Yenişehir Belediyesi ve Inter Academy Türkiye iş birliğiyle 20 Eylül Salı günü saat 09.00’da Mersin Stadı’nda çocuklar ve sevenleriyle buluşacak. Zanetti’yi Yenişehir Belediyesi’nde ağırlayan Başkan Abdullah Özyiğit, “Zanetti gibi bir futbol efsanesini Mersin’de çocuklarımızla buluşturmak çok önemli. O çocuklarımızla tanışacak ve bu da oynayan bir çocuk için büyük bir motivasyon kaynağı olacak. Onu şehrimizde ağırlamaktan çok mutluyuz.” .

Mersin’de bulunmaktan çok mutlu olduğunu ifade eden Javier Zanetti, şunları söyledi:Burada olduğum için çok mutluyum. Spora ve futbola verdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Çocuklar için hazırladığımız bir projemiz var. Ve bununla çok ilgileniyoruz. Bugün Yenişehirli çocuklar beni havaalanında karşıladı, bu beni çok duygulandırdı ve mutlu etti. Herkese çok teşekkür ederim‘ dedi.

Leave a Comment