İkinci kez hakim karşısına çıkan Ece Ronay, söyledikleriyle ortalığı karıştırdı! “Erbilli küçük kızları…”

Ünlü sunucu Mehmet Ali Erbil ve fenomen Ece Ronay’a taciz iddialarıyla dava açıldı. Ronay’ın Erbil’e ‘dilenci’ demesinin ardından yeniden dava açılan ünlü isimlerden Ece Ronay, Mehmet Ali Erbil hakkında söyledikleriyle ağızları açık bıraktı.

eski abone ol

Türk televizyonunun ünlü sunucusu ve komedyeni Mehmet Ali Erbil, geçtiğimiz yıllarda kaçış sendromu nedeniyle bir süredir ekranlardan uzak kalmıştı. Her hareketiyle gündem olmayı başaran ünlü isim, hastalığını yendikten sonra tekrar katıldığı programlar ve paylaşımlarla gündemin aranan yüzü oldu.

Tiktok, Tiktok fenomenine dava açtı

2021 yılının başında yayınladığı klibinde oynadığı Tiktok fenomeni Ece Ronay’ı taciz ettiği iddialarıyla uzun süre konuşulan Erbil, Ece Ronay ile yargılanıyordu. Bu yıl en çok kullanılan sosyal medya platformu Tiktok’a adım atan Erbil, sosyal medya hesabından çektiği anları yayınlamasının ardından videodaki eylemleriyle uzun süre eleştirildi.

“Yeni dilencini tebrik ederim” davan…

Tiktok’ta diliyle yaptığı hareketlerle herkesi şoke eden Erbil hayranları, Tiktok hesabı üzerinden hediye istedi. Erbil’in geçtiğimiz yıl bu eylemleri nedeniyle hakkında dava açılan Tiktok fenomeni Ece Ronay ertelenmedi. Erbil’de o anları paylaşan Ronay, “TikTok’a yalvardığını söyleyen ve beni küçük düşüren kişi şimdi benden beter. Çok mutluyum. Yeni dilencin Türkiye’ye hayırlı olsun.” yorum yapmıştı.

Uzun süredir gündeme gelmeyen bu yorumdan aylar sonra Mehmet Ali Erbil’in yaptığı açıklamalara bir hamle geldi. Mehmet Ali Erbil, Ece Ronay’ın kendisine ‘dilenci’ dediği iddiasıyla itibarının zedelendiği gerekçesiyle avukatı aracılığıyla savcılığa suç duyurusunda bulundu. Mehmet Ali Erbil’in avukatının savcılığa suç duyurusunda bulunmasının ardından ünlü isimlere yeniden dava açıldı.

Söyledikleri akıllara durgunluk veriyordu.

Bunun üzerine Tiktok fenomeni Ece Ronay, sosyal medya hesabından Mehmet Ali Erbil’le ilgili konu açarak ağzını kapadı ve Ronay’ın Instagram hesabından paylaştığı ilk gönderiye, “Ben kimsenin itibarını zedelemedim, siz zaten kendinizi rezil ediyorsunuz. senin hareketlerin. Senin öyle olduğunu biliyor.” notu ekledi.

Ünlü isim daha sonra Erbil’le ilgili herkesi şoke eden o açıklamayı yaptı. Ronay ikinci gönderisini paylaştı, “2 gram kaldı benim hakkımda çıkan haberlerle beyninizi buna alıştırmaya çalışıyorsunuz ama o gram aklınızı TikTok canlı yayınlarında kızınızdan daha küçük insanları nasıl soyacağınızın peşinde kullanın. akıl bana yetmiyor, daha önce tecrübeyle düzelttin.” yorumunu yaptı. İşte Ece Ronay’ın açıklamaları…

Leave a Comment