İkinci kez baba olan Kenan İmirzalıoğlu, ayrılık iddialarına ilk kez yanıt verdi! Sinem Kobal’ın…

Geçen ay kendisi gibi oyuncu Sinem Kobal ile ikinci çocuğunu karşılayan ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, evlilikleriyle ilgili ilk kez boşanma iddialarını yanıtladı.

eski abone ol

Deli Yürek, Ezel, Karadayı gibi sevilen dizilerde rol alan ve başarılı oyunculuk kariyeri ve yakışıklılığı ile herkesi kendine hayran bırakan ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, 2016 yılında kendisi gibi ünlü bir oyuncu olan Sinem Kobal ile dünya evine girdi. muhteşem bir düğün.

İkinci çocukları kollarındaydı.

Sosyal medya hesaplarından paylaştıkları fotoğraflarla aşklarını doyasıya yaşayan çift, mutlu halleri ve evlilikleriyle Türkiye’nin örnek çiftlerinden biri oldu. 6 yıldır evli olan İmirzalıoğlu ve Kobal, 2020 yılında ‘Lalin’ adını verdikleri kızlarını kollarına alarak ilk kez anne baba olma duygusunu yaşadılar.

Ünlü çift, geçtiğimiz Mayıs ayında ‘Leyla’ adını verdikleri ikinci çocuklarını kollarına aldı. Sevdiklerini mutlu bir haberle mutlu eden çift hakkında ilginç bir iddia ortaya atıldı.

Kenan İmirzalıoğlu bu iddialara yanıt verdi.

İkinci çocuklarını kucağına alan çiftin ayrıldığı iddia edildi. Derginin gündemine bomba gibi düşen bu iddialara ünlü çiftin yanıtı gecikmedi. İddiaya göre çiftlerden Kenan İmirzalıoğlu, restoran çıkışında görüntülendi.

Restoran çıkışında gazetecilerle sohbet eden ünlü oyuncu eşi Sinem Kobal ile ayrılık iddiaları sorulduğunda, “Sormak istemiyoruz ama ayrılık iddiaları vardı, doğru mu?” Ünlü oyuncu, “İstemiyorsan sorma” sorusuna yanıt verdi.

“Onun için en önemli şey”

Soruya tam yanıt almak için muhabirlerin ısrarı üzerine İmirzalıoğlu gülerek ayrılık iddialarını yalanlayarak, “Pişmanlık stağfurullahtır, keşke sorsaydınız. Boş” yanıtını verdi.

Ünlü oyuncu Sinem Kobal, eşiyle ilgili olarak, “Sinem iyi, şimdiden harika bir anne oldu. Anne olmak onun için şu anda en önemli şey. Çok iyi gidiyor. Onu öyle görünce saygım artıyor.”

Leave a Comment