Hasan Şaş sessizliğini bozdu! Kararını açıkladı

Galatasaray’da Fatih Terim’in yardımcı antrenörlüğünü yapan ve ardından görevinden ayrılan Hasan Şaş, geçtiğimiz günlerde Florya’yı ziyaret etmişti. Şaş kararını yaptığı açıklamayla duyurdu.

SERBEST BIRAKILDI

Galatasaray’da Fatih Terim’in asistanlığını yapan Hasan Şaş, 2020 yılında görevinden ayrıldı. Şaş, yaptığı paylaşımda, “Bugün itibariyle favorim Galatasaray’dan gönüllü olarak ayrıldım. Bana destek olan taraftarlarımıza teşekkür ederim. en kötü günler. Hoşçakal.” kelimeleri kullanmıştı.

Ayrılmasıyla ilgili çeşitli iddialar ortaya atılsa da en büyük sebep Albert Riera’nın teknik kadroda düşünülmesiydi. Şaş’ın ayrılmasının ardından İspanyol isim Fatih Terim’in kadrosuna katıldı. Terim’in ayrılmasından sonra kulüpte kalan Riera, daha sonra Olimpija Ljubljana takımının teknik direktörlüğünü üstlendi.

SAŞ FLORYA’DA

Uzun süredir teknik direktörlük yapmayan Hasan Şaş, geçtiğimiz hafta Florya Metin Oktay Tesisleri’nde takımı ziyaret etti. Okan Buruk yönetimindeki antrenmanı izleyen Şaş, sarı-kırmızılı isimlerle karşılaştı.

OKAN BURUK VE CENK ERGÜN İLE BULUŞTU

Antrenmanda Okan Buruk ile sohbet eden Şaş, Cenk Ergün ile yan yana pozunu paylaştı. Galatasaray Teknik Direktörü Metin Oktay, 31. ölüm yıl dönümüne denk gelen ziyareti için yaptığı paylaşımda, “Tam gün Florya Metin Oktay Tesislerindeyiz. Ruhunuz şad olsun.” kelimeleri kullanmıştı.

HASAN ŞAŞ: FUTBOL ARTIK İLGİLENMİYORUM

Uzun süredir sessiz kalan ve futbola dönüp dönmeyeceği merak edilen Şaş, kısa bir açıklama yaptı. Takvim’e konuyla ilgili konuşan eski Galatasaraylı futbolcu, “3 yıldır futbol camiasından uzağım. Artık futbolla ilgilenmiyorum ve futbolda kariyer planlamıyorum. Bu yüzden futbol camiasından 3 yıldır uzağım. hiçbir yerde futbol konuşma, artık konuşmayacağım.”

Leave a Comment