Halk İttifakı’nı oluşturan siyasi partilerin isteği üzerine yaptık.

CHP lideri Kemal KılıçdaroğluElazığ programı öncesinde şehirdeki reklam panolarına afişleri asan şirket, açıklama yaptı. Açıklamada, “Son dönemde kamuoyunun gündemine oturan bilboardlara afişlerin basımı Halk İttifakı’nı oluşturan siyasi partilerin talebi üzerine Şirketimiz tarafından yapılmıştır.” söylendi.

CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun partisinin grup toplantısını yapmak ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği okulun temel atma törenine katılmak için gittiği Elazığ’da kentin çeşitli noktalarına Kılıçdaroğlu ve CHP milletvekillerini hedef alan bazı afişlerin asıldığı görüldü. İBB) şehirde inşa edecek.

Bölgenin yerel haber sitesi harputtv‘de, afişleri şehirdeki reklam panolarına asan şirketin açıklaması yayınlandı. “Halk İttifakını oluşturan siyasi partilerin talebi üzerine” Söz konusu açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

“Son dönemde kamuoyunun gündeminde olan reklam panolarına afişlerin basımı Halk İttifakı’nı oluşturan siyasi partilerin talebi üzerine Şirketimiz tarafından yapılmıştır. Basımını yaptığımız açık hava reklam mecralarının işletme ve asma işleri bizim değil.

Misyonumuz ve ticari anlayışımız gereği şirketimiz hiçbir zaman hiçbir siyasi partinin yanında veya aleyhinde olmamıştır, aksine hepsine eşit mesafede olmuştur ve olmaya da devam edecektir. Bu noktada kamuoyundaki bilgi kirliliğini ortadan kaldırmak için böyle bir açıklama yapılması gerekli görülmüştür.

TIKLAYIN | CHP’li Erol: Afişleri asan zavallı AKP Elazığ İl Başkanı, diktiğin afişlerin altına adını yazmaya cesaretin bile yok.

TIKLAYIN | CHP’li Tanrıkulu’nun Elazığ’daki afişlerine ilişkin: Pankartlardaki sözler bana ait değil; Bu hesabı mahkemenin önünde soracağım.

Leave a Comment