Halk Bankası’ndan acil nakit ihtiyacı olanlara tam destek! 40 bin TL başvuranların hesabına 4 dakika içinde yatırılacaktır.

Türkiye’de enerji ve gıda maliyetlerinin artması vatandaşları zor durumda bırakmaya başladı. Vatandaşlar bu zor durumdan kurtulmak için acil ihtiyaçlarına uygun çözümler aramaya başladı. Bankaların verdiği ihtiyaç kredilerini inceleyen kişiler, hangi bankanın daha avantajlı faiz oranları sunduğunu merak ediyor.

Halkbank’ın sunduğu uygun çözümler sayesinde vatandaşlar, kış aylarına girerken acil nakit ihtiyaçlarını kısa sürede karşılayabiliyor. Bankanın sunduğu esnek ödeme tutarları sayesinde vatandaşlar kredi taksitlerini zorlanmadan ödeyebilmektedir.

Halkbank’tan Acil İhtiyacı Olanlara Destek

Halkbank’ın aylık %1,94 faiz oranı ile sunduğu ihtiyaç kredisini 12, 24 veya 36 ay tahsis ücreti ile kullanabilirsiniz. Ödemeleri müşterilerine sunan banka, bireylerin yıllık gelirlerine göre de farklı ödeme yöntemleri sunuyor. Genellikle çiftçi, esnaf ve işletmeci olan kişilerin kullandığı banka, sunduğu bu ayrıcalık nedeniyle oldukça tercih edilmektedir. Yılın belirli dönemleri için farklı tutarlarda kazandığınız gelirler ile kredi ödemelerinizi ücretsiz ödeme planı ile yapabilirsiniz. Halkbank’ın sunduğu avantajla;

kredi ödemeleriniz;

  • Aylık eşit taksitler halinde,
  • artan taksit,
  • Taksitlerin düşürülmesi,
  • 3 ay eşit taksit,
  • Ücretsiz olarak yapabilirsiniz.

Halk Bankası'ndan acil nakit ihtiyacı olanlara tam destek!  40 bin TL başvuranların hesabına 4 dakika içinde yatırılacaktır.

Başvurular nerede yapılıyor?

Kredi başvurunuzu size en yakın Halkbank şubesinden veya banka müşterisi iseniz mobil bankacılık üzerinden yapabilirsiniz. Bu kanalların dışında internet bankacılığı ve müşteri hizmetleri numaraları üzerinden de başvurular yapılabilmektedir.

Kullanım Şartları

  • Örnek vade ve tutar üzerinden toplam maliyet oranları hesaplanır.
  • Tahsis ücretine %10 Banka Sigorta Muamele Vergisi (BSMV) dahildir.
  • Hayat sigortası primi müşterinin yaşı, cinsiyeti ve kredi tutarına göre değişmekte olup, 35 yaşında erkek müşteri için 36 ay 50.000 TL kredi kullanan bir yıllık sigorta primi 368,20 TL’dir.

Leave a Comment