GTA 6 sızıntı videosu doğrulandı! Ünlü muhabir o görüntülerin gerçek olduğunu yazdı! İşte o video…geçen aylarda GTA 6 Çıkış tarihi, konusu, oyun içi karakterler, harita boyutu, kullanım süresi ve grafikler konusunda birçok gelişme yaşandı.


eğer bugün GTA 6Oynanış test videolarının sızdırıldığı iddiası oyun dünyasında büyük yankı uyandırdı.


Ortaya çıkan sızıntılar, uzun süredir duyduklarımızı doğruluyor. Yine bu Vbuz şehriDönüş dahil. ve ana karakterlerden birinin kadın olacağına dair detaylar.ÜNLÜ MUHABİR İDDİALARI DOĞRULANDI


İddialar konuşulmaya devam ederken oyun basınının en önemli isimlerinden biri, Jason Schreier Sızıntıyı doğrulayan bir tweet attı. Rock yıldızıKaynaklarıyla görüştüğünü söyledi. kesicisızdırılan görüntülerin gerçek olduğunu duyurdu.Tabii ki, görüntüler henüz oyunda değil. tam olarak tamamlanmadığını kim söyledi kesicivideo oyunu tarihindeki bu sızıntı en büyük sızıntılardan biri ve Rockstar oyunları Bunu tam bir kabus olarak nitelendirdi.


GTA 6 NE ZAMAN ÇIKACAK?


Son sızıntılara bakıldığında, Rock yıldızı Ekibinin yaklaşık 8 yıldır (2014’ten beri) bu proje üzerinde çalıştığı ve şimdiye kadarki en büyük fon transferini yaptığı söyleniyor. Üstelik burada bahsedilen miktar tam olarak 600 milyon dolar.Oyunun bu yılın sonunda tanıtılacağı belirtiliyor. GTA 6 Çıkış tarihi ise 2024’ün son çeyreği olacak. Tabii işler hızlanırsa daha erken görebiliriz. Fakat Rock yıldızı Çok düşük bir ihtimal diyor.


Oyunla ilgili paylaşılan detaylara gelince, GTA 6öncül GTA 55 katı büyüklüğünde bir harita. bizi bekliyor olacak. hatta hepsi GTA Hatta oyunların haritasının toplamını bile aşabileceği söyleniyor.

Leave a Comment