Gaziantep FK ile Trabzon-İstanbul uçağında kavga çıktı! Yusuf Yazıcı…

Oluşturulma Tarihi: 19 Eylül 2022 11:01

Dün akşam Trabzon-İstanbul seferini yapan ve Gaziantep FK grubunun da aralarında bulunduğu uçakta kavga çıktı.

class=”medyanet-inline-adv”>

Spor Toto Süper Lig’in 7. haftasında Trabzonspor ile Gaziantep FK Trabzon’da karşı karşıya geldi. Karşılaşmada konuk ekip 2-0 öne geçse de ev sahibi bordo-mavili ekip 90+8’de bulduğu golle maçı 3-2 kazandı.

Milli tatil nedeniyle maçın ardından İstanbul’a giden Gaziantep FK takımı, bordo-mavili taraftarlarla aynı uçakla İstanbul’a gitmek için uçağa bindi.

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Yusuf Yazıcı ve bordo-mavili taraftarların bulunduğu uçak saat 20.35’te İstanbul’a hareket edecekti.

Bazı taraftarlar, Gaziantep FK oyuncuları ve Teknik Direktör Erol Bulut; ‘Sus Erol Bulut, yat’ diyerek sözlü olarak alay ediyor.

Bunun üzerine tartışma çıkarken, tartışma bir süre sonra kavgaya dönüştü. Bir yolcunun acil çıkış düğmesine basmasının ardından düğmeye basan yolcuyu uçaktan alıp pilot kabininden çıkarmak isteyince tartışma daha da büyüdü. Uçağa polis ekipleri çağrıldı.

class=”medyanet-inline-adv”>

Yaşananlardan dolayı tedirgin olan bir kadın yolcu, küçük çocuğunun korkması üzerine tartışmayı başlatanlara yüksek sesle bağırdı.

Ahmet Ağaoğlu ve Yusuf Yazıcı yolcuları sakinleştirmek için büyük çaba sarf etti.

Tartışmaların ardından uçak 1 saatlik gecikmeyle İstanbul’a hareket etti.

Leave a Comment