Galatasaray’da ‘kayınbirader’ krizi! Icardi çıldırdı… Şimdi ne olacak?

Galatasaray’ın transferi çok sevilen Mauricio Icardi, Sarı-Kırmızılı formasıyla çıktığı ilk maçında gole çok yaklaşsa da Calvo’nun sırt üstü vuruşu nedeniyle ilk maçında golü bulmanın eşiğindeydi. Uzun bir sürecin ardından İstanbul’a gelen Icardi’nin de menajeri olan Wanda Nara’nın bu transferde çok önemli rolü varken, Icardi’nin İstanbul’da tek başına yaşayacağı ve Nara’nın ülkesinde kalacağı iddia edildi.

Geldiği ülke olan Galatasaray’da çok sevilen ve eşi Wanda Nara’nın ülkedeki popülaritesi nedeniyle özellikle magazin programlarının vazgeçilmezi olan Icardi hakkında oldukça dikkat çekici iddialar ortaya atıldı.

İCARDİ: İSTANBUL’DAN ÇIKMAYIN!

2a219500d3d14f83976eedb3c8a6601b (1)

Kendi ülkesinde Wanda Nara’nın Telefe kanalında Lizy Tagliani ile birlikte, “¿Quién es la Máscara? (Maskenin arkasında kim var?)” adlı bir program başlattığı öğrenilirken, ülkenin en popüler magazin gazetecisi Rodrigo Lussich, Wanda Nara’nın Mauro Icardi’sinin bir kez daha ayrılık kriziyle karşı karşıya olduğunu iddia etti. Lussich, “Wanda’nın çalışmak için buraya gelmesi dikkat çekici çünkü Icardi, Wanda’ya çocuklar yüzünden İstanbul’dan ayrılmamasını söylüyor…” derken bir diğer iddia ise Icardi’nin bu durumdan sonra çıldırdığı.

Aynı şekilde magazin muhabiri de futbolcunun Galatasaray ile sözleşme imzaladıktan sonra eşini manipüle etmeye çalıştığını iddia etti.

PAYLAŞIMLA GÜNDEM OLDU!

LL

Tüm bunlar olurken sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla gündemden düşmeyen Nara, son paylaşımıyla da konuşuldu. Arjantinli güzel sonunda leopar desenli kıyafetiyle yeniden sallandı. Sarı-kırmızılı taraftarlar tarafından beğeni ve yorum yağmuruna tutulan Nara’nın yeni programı için paylaşımlara daha fazla ağırlık vereceği iddia edildi.

İŞTE WANDA NARA’NIN INSTAGRAM YAYINLARI

WANDA NARA INSTAGRAM YAYINLARI

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Leave a Comment