Fenerbahçeli İsmail Yüksek, Milli Takım’a çağrıldığında şok oldu: Titriyordum.

Salih Özcan’ın sakatlığının ardından A Milli Takım adayına çağrılan İsmail Yüksek, Hilal-Yıldızlı formasını giymekten büyük gurur duyduğunu ifade etti.

Milli takıma çağrıldığı haberini aldığında çok mutlu olduğunu belirten İsmail Yüksek, “Kulüpteydim, telefon geldi. İnanılmaz mutlu oldum. Beklemediğim bir haberdi. heyecanlandım yemek yerken titriyordum çok heyecanlıydım rakiplerden bahsetmek yanlış olur şu an hak etmediğimiz bir ligdeyiz. Lider biziz, puan kaybetmedik. Ana hedefimiz lideri bitirmek ve gol yememek. Önce B Ligi’ne sonra A Ligi’ne gitmek istiyoruz. Onun işini yapıyoruz.” dedi.

İsmail Yüksek’in açıklamaları şöyle:

“Gerçekten çok heyecanlıyım. Herkesin hayali olan A Milli Takım formasına aday gösterilmek büyük bir onur. Umarım bana gösterilen güveni sahadaki performansımla en iyi şekilde gösterebilirim. Benim için ilklerle dolu bir sezon.Hüzün ve mutluluğu bir arada yaşıyorum.En büyük mutluluk burada olmak.Gerçekten gurur duyuyorum.Her zaman çalışan ve hayal kuran bir futbolcuyum.Ben bu hayalin peşinden koşan bir futbolcuyum. Şu an o rüyayı yaşıyorum.Gerçekten gurur duyuyorum.

Futbol aslında mücadele ve güç üzerine kuruluydu. Hücum oyuncusuydum, bu sene ilk defa 6 numara oynuyorum. Alışmaya çalışıyorum. İzlediğim çok oyuncu var. Casemiro, Modric… Boş olduğum her zaman izliyorum. Bu pozisyona alışmak istiyorum. Sahada en iyi performansımı vermek istiyorum.

Teknik ekiple tanıştım. Güzel karşılama için teşekkürler. Benden ne istediklerini biliyorum, oyunumla istediklerine en iyi cevabı vermek istiyorum. Şu an hayallerimin olduğu yerdeyim. Bu benim en büyük hayalimdi. Bir sonraki hayalim burada kalıcı olarak kalmak.”

A Milli Futbol Takımı İsmail Yüksek Spor Haberleri

Leave a Comment