Eski yetişkin film yıldızı Lana Rhoades’ten şaşırtan açıklama! “Yetişkin filmleri yasa dışı olmalı”

Dünyanın en tanınmış yetişkin film yıldızlarından biri olan Lana Rhoades, filmlerdeki birçok sahnenin sahte olduğunu iddia ederek sektörün yasaklanması gerektiğini öne sürdü. Sosyal medyadaki hesaplarını aktif olarak kullanan ve yaklaşık 16.5 milyon takipçisi olan Rhoades, eski kariyerinin “karanlık tarafını” tartışmaktan çekinmedi ve hatta tüm yetişkin videolarının internetten silinmesini istediğini öne sürdü.

“Ben GERÇEKTEN Aseksüelliğim”

2

Oynadığı sahnelerin gerçekte ne kadar gerçek olduğu sorulduğunda, Rhoades The Skinny Confidential podcast’ine sette geçirdiği zamandan bile zevk almadığını söyledi. Yetişkin içeriğinin bana bir sirk gösterisini hatırlattığını belirten Rhoades, “Yüzde 100 sahte. Oyuncu olarak bunu yaparken ‘Hangi yüzü yapabilirim? Hangi sesi çıkarabilirim? Bu filmi en iyi hale getirmek için ne yapabilirim?’ kendime soruyordum. Dürüst olmak gerekirse, seks yapmayı bile sevmiyorum ve oldukça aseksüelim. “İnsanları çekici bulmuyorum” dedi.

“BEN BİR NUMARAYIM”

1

Yetişkin film sektöründe 8 ay çalıştıktan sonra dünyaca ünlü bir isim haline geldiğini ifade eden Rhoades, “Hala web sitelerinde bir numarayım. 19 yaşındayken bir karar verdim ve istemesem de dünyanın en büyük yıldızı oldum. Bu delilik. “Oyuncular veya seyirciler için iyi değil. Kesinlikle yasa dışı hale getirilmeli” dedi.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
20.02 saat ne anlama geliyor? 20.02 saat ne anlama geliyor?
Kasıklarını açıkta bırakan derin bir yırtılma olayı vardı.Kasıklarını açıkta bırakan derin bir yırtılma olayı vardı.
Çıkardı!  Aynanın karşısında yarı çıplakÇıkardı! Aynanın karşısında yarı çıplak

Leave a Comment