Ersin Destanoğlu: Beni anlamıyorlar üzerime geliyorlar

Süper Lig’in 7. haftasında İstanbulspor ile 2-2 berabere kalan Beşiktaş’ta yediği yanlış gollerle tepki çeken Ersin Destanoğlu taraftarlara sitem etti.

Süper Lig’in 7. haftasında Atatürk Olimpiyat Stadı’nda İstanbulspor ile 2-2 berabere kalan Ersin Destanoğlu, kalesinde gördüğü iki golle taraftarların eleştirilerinin odağı oldu. Gollerdeki hatası, maçın sonunda çok üzgün görünüyordu. Ersin kendisine sorulan bir soruyu cevapsız bıraktı.

“Beni anlamıyorlar ve bana geliyorlar”

İstanbulspor maçında yediği yanlış goller nedeniyle eleştirilen Ersin Destanoğlu, Beşiktaş taraftarını üzdü. Maç sonu “Taraftarlar tepki gösterdi. Bir şey söylemek ister misin?” soruya “Söylemeyeceğim kardeşim.” Cevap veren genç kaleci, yakın çevresine şunları söyledi. “Beni anlamıyorlar ve üzerime geliyorlar.” söylendiği söylendi. Öte yandan 21 yaşındaki eldivenin hayranlarının tepkisi üzerine çok kötü bir ruh hali içinde olduğu öğrenildi.

Ersin Destanoğlu: Beni anlamıyorlar ve bana geliyorlar #1

Yönetim kaleye takviye yapmayı düşünüyor.

Ersin Destanoğlu ve Emre Bilgin’in performanslarının ardından siyah beyazlı yönetim bir kaleci transfer etme kararı aldı. Yabancı kuralına rağmen kalenin yabancı bir isimle güçlendirilmesi fikri de gündemde.

Beşiktaş’ın devre arası için tecrübeli bir isim transfer etmeyi düşündüğü belirtildi. Mert Günok’un yaşının artması nedeniyle daha uzun dönemli adayların belirleneceği kaydedildi. Yönetimin özellikle sözleşmesinin son yılına giren isimler üzerinde çalışacağı öğrenildi.

Ersin Destanoğlu: Beni anlamıyorlar ve bana geliyorlar #2

Leave a Comment