Emre Belözoğlu ve Andrea Pirlo birlikte röportaj verdi

class=”medyanet-inline-adv”>

Futbol kariyerleri boyunca Inter ve Milan formaları ile karşı karşıya gelen Emre Belözoğlu ve Andrea Pirlo, bugün teknik direktör olarak karşı karşıya geldi.

İki antrenörün yayıncıya yaptığı açıklamalar şöyle:

Andrea Pirlo: Şu anda ikimiz de farklı rollerdeyiz, farklı sorumluluklarımız var. Sahada olmak, sahada olmaktan çok farklı. Biz de bunun heyecanını yaşıyoruz.

Oyuncularıma da söyledim; Çok zor bir rakibe karşı oynayacağız. Çok kompakt ve organize bir ekiple oynayacağız. Buraya oynamaya geldik. Her iki takım için de kolay olmayacak.

Emre Belözoğlu: Andrea çok güçlü takımlarda oynadı. Biz de birbirimize karşı oynadık. Dünyanın gelmiş geçmiş en büyük oyuncularından biri. Ülkemizde olduğu için mutluyum, mutluyuz. Mutlu olmamız gerekiyor. Ülkemizde böyle değerli isimlerin olması bizim için önemli. Futbol bitti, artık içeride 30 farklı karakteri yönetmemiz gerekiyor. Bu zor bir iş. Keşke sadece futbol oynasaydık ama artık kararımızı verdik ve o yönde ilerledik. Bir futbolcu ve teknik direktör olarak ona karşı oynamak benim için önemli ve değerli.

class=”medyanet-inline-adv”>

Zor bir maç olacak. Karagümrük 3 maçtır yenilmedi, pozisyon yaratan ve oyun disiplinini arttıran bir takım. Bence doğru yoldalar. Karşılaşmamız kolay olmayacak. 3 günde bir maç yapıyoruz. Kazanmaya devam etmek kolay değil ama elimizden geldiğince kazanmak için oynayacağız.

Leave a Comment