Emekliye 40 bin TL ödeme yapılıyor! SSK, BAĞ-KUR, emekli memur fark etmez, düşük faiz almak isteyenler acele etsin Adana Ses Haber

Acil nakit ihtiyacı olan emekliye 40.000 TL ödeme var! SSK, BAĞ-KUR ve emekli memur fark etmez, düşük faizli kredi anında hesaba yatırılır.

Acil nakit ihtiyacı olan tüm emekliler için az önce bir duyuru yapıldı. SSK, BAĞ-KUR ve emekli memurlar maaşlarını aldıkları bankadan anında düşük faizli kredi kullanabilirler. 40 bin TL’ye kadar olan tüm ihtiyaçlarınız için hiç düşünmeden kamu bankalarına başvurabilirsiniz. Ziraat Bankası, VakıfBank ve Halkbank, özellikle emeklilik promosyonu konusunda müşterilerinin kaybını düşük faizli kredilerle tazmin etmek istemektedir. Kamu bankalarından emekli vatandaşlara sadece ihtiyaç kredisi değil taşıt ve konut kredisi de verilmektedir. Kamu bankalarının düşük faizli kredi kampanyası ne kadar sürecek? Başvuru şartları nelerdir?

Devlet bankaları emekli vatandaşların acil nakit ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor. Özellikle emeklilerin maaş promosyonuna üzüldüğü devlet bankaları kredi söz konusu olduğunda ağzını sonuna kadar açıyor. Ziraat Bankası virgül Vakıfbank ve Halkbank, başvuran emeklilere 40 bin TL’ye kadar düşük faizli kredi seçeneği sunuyor. 36 ay vade ile verilen düşük faizli kredi kampanyasında bankalar da özel ödeme koşulları sağlıyor. Dilerseniz ödeme erteleme süresini kullanarak vade sayısını daha da artırabilirsiniz. Kamu bankalarından düşük faizli kredi başvurusu nasıl yapılır? Düşük faizli kredi başvuru şartları nelerdir?

40.000 TL BİREYSEL İHTİYAÇ KREDİSİ VERİLİYOR

Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank, acil nakit ihtiyacı olan emeklilere 40 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi sağlıyor. Düşük faizli nakdi kredi kampanyasında emeklilere 36 ay vade seçeneği sunuluyor. Ödemeyi ertelemek isterseniz ödemeyi 3 ay erteleme şansınız var. Düşük faizli kredi kampanyasında emekliler için kredi notu çok önemli.

AYNI GÜN ONAY VERİLİR

Emekli maaşımızı kamu bankalarından alıyorsanız aynı gün onay alma ihtimaliniz son derece yüksek. Üstelik onayın hemen ardından banka kartınız ile başvurduğunuz kredi tutarını ATM’den çekebilirsiniz. Emeklilere düşük faizli kredi veren kamu bankaları başvuru şartı olarak Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, emekli olmak ve 1200 ve üzeri kredi notuna sahip olmak istiyor. SSK, Bağkur ve emekli memur fark etmeksizin bu şartları sağlayan herkes başvurabilir. Ayrıca kamu bankalarından maaş alan dul ve yetimler de bu imkandan yararlanabilmektedir. Emekliler için geçerli olan başvuru koşulları, dul ve yetim aylığı alanlar için de geçerlidir.

MOBİL BANKACILIK VE İNTERNET BANKACILIĞINDAN DA BAŞVURABİLİRSİNİZ

Kamu bankalarının emekli kredisi kampanyalarına banka şubelerinden başvurabileceğiniz gibi, mobil bankacılık ve internet bankacılığı gibi hizmetlerden de başvurabilirsiniz. Yukarıdaki şartları sağlıyorsanız hiç düşünmeden en cazip faiz oranları ile kredi alabilirsiniz.

Leave a Comment