Ekrem’in danışmanı, ata düşmanı – Yeni Akit

HABER MERKEZİ

Gizli ve açık ittifakları ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ni devralan CHP kadroları, hem eylemleriyle hem de söylemleriyle milletin değerlerine karşı verilen savaşı artırmaya devam ediyor.

Millet erkeklere düşman

Edebiyat camiasının güzide şahsiyeti Üstad Necip Fazıl Kısakürek’in Reis Bey adlı oyununu Şehir Tiyatrolarından kaldıran CHP İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile kurmay heyetinin dede ve ustaları arasındaki husumet bitmiyor. İBB Kültür A.Ş. Müşaviri Sinan Meydan, Necip Fazıl Usta’yı ve Osmanlı Padişahı Vahdettin Han’ı hakaretlerle hedef aldı.

Aldığı parayla küfür etti

İBB maaşlısı Sinan Meydan, sosyal medya paylaşımında şu mesnetsiz ifadeleri kullandı: “Usta dediğin adam, Menderes’ten yıllarca para almak için yalvarmış, aldığı paralarla çıkardığı Büyük Doğu dergisinde Atatürk’e ve Cumhuriyet’e saldırmıştı. Menderes’ten.”
İBB’den aldığı paralarla şanlı atalara lanet eden CHP’nin paralı maşası Meydan, yaptığı bir başka paylaşımda, Osmanlı Padişahı ve İslam Halifesi Sultan Vahdeddin’e şu kin dolu sözlerle saldırdı:

huysuz

“Yanlış yazmışsın. Ben de Vahdettin’e vatan haini diyorum, İstiklal Savaşı’nda düşmanla iş birliği yapan ve Milli Kuvvetlere karşı savaşan, ölüm fermanı, vatana ihanet fetvası, Hilafet Ordusu, Anzavur düzeni ile milli direniş savaşçılarına saldıran ve İngilizlere kaçan. İBB’de İmamoğlu tarafından korunan Sinan Meydan, daha önce Büyük Hakan Sultan II’ye hakaret etmişti. Abdülhamid Han.

Leave a Comment